Plamienie przed okresem

napisał/a: gwiazdka2 2014-09-23 12:11
Witam. Chciałam zapytać co może oznaczać plamienie około 5 dni przed spodziewana miesiączka. Plamienia są koloru brunatnego.Mialam robione badania tarczycy pierwsze wyniki miałam trochę zawyżone, drugie były w normie ale endokrynolog ppowiedział ze u młodej osoby nie powinno być takich skoków w wynikach, dal skierowanie na bardziej rozszerzone badanie.na wizytę do ginekologa wybieram się w przyszłym miesiącu.
napisał/a: wikam2 2014-09-24 11:08
Ginekolog zapewne zleci badania hormonalne i wtedy będzie wiadomo co i jak :)
napisał/a: karolinka121 2014-09-24 13:15
Ze strony ginekologicznej, moze to byc nadzerka lub endometrioza. Sama to mam i tez mam takie objawy. Ze strony endokrynologicznej moze to byc choroba Hashimoto- niestety tez to mam .
napisał/a: gwiazdka2 2014-11-05 14:03
Witam. Przepraszam ze się tak długo nie odzywałam ale jakoś brakło czasu. Byłam u ginekologa z moimi plamieniami i po badaniu stwierdził tylozgiecie macicy, w wyniku cytologia 2 stopień , lekki stan zapalny.dostalam luteine pod język ze względu na plamienie i arilin rapid na stan zapalny. 22 miałam wizytę u ginekologa i od tego dnia do dnia miesiączki(3.11) plamilam i okresu nie dostałam do dziś. Gin mówił ze mogę plamic po badaniu z dwa dni a ja plamilam do końca cyklu. staramy się o dziecko wspolzylismy tylko raz z 18 na 19 października a poprzedni okres miałam 7 października. To nie możliwe żebym zaszła po jednym razie, choć z pierwszym dzieckiem tez zaszłam po jednym jedynym razie w cyklu ,nurtuje mnie dlaczego plamilam tak długo i na dzień miesiączki plamienie znikło.
napisał/a: karolinka121 2014-11-05 14:31
Zrob test ciazowy
napisał/a: gwiazdka2 2014-11-05 15:57
Tak zrobię test mąż dziś kupi. Tylko nie wiem czy już dziś zrobić czy lepiej rano. Zapomniałam napisać ze bardzo bolą mnie plecy na dole od kilku dobrych dni.
napisał/a: gwiazdka2 2014-11-05 16:03
Tak zrobię test mąż dziś kupi. Tylko nie wiem czy już dziś zrobić czy lepiej rano. Zapomniałam napisać ze bardzo bolą mnie plecy na dole od kilku dobrych dni.
napisał/a: gwiazdka2 2014-11-06 11:02
Zrobiłam dziś rano test dwie kreski. Po około godzine zrobiłam drugi i znów dwie kreski...jednym słowem będę znów mamą )
napisał/a: kobieta55 2014-11-10 11:42
Witam. Od wczorajszego wieczoru z mojej pochwy wydobywa się jasno różowy śluz, a okres dopiero powinnam dostać we czwartek. Co może oznaczać ten śluz??
napisał/a: wikam2 2014-11-10 11:42
Jak rozumiem ciąży nie podejrzewasz?
napisał/a: kobieta55 2014-11-10 11:55
prawdę mówiąc to z chłopakiem nie używamy żadnych zabezpieczenia podczas stosunku ale staramy się robić to w dni nie płodne, ale pierwszy raz wystąpiły mi te krwawienia
napisał/a: wikam2 2014-11-10 11:57
No to czekaj do czw. jeśli nie rozkręci się prawdziwy okres to w piątek zrób dla pewności test no i odezwij się tutaj ;)
Pomyslimy co dalej.
Nikt Ci nie powie na teraz skąd to plemnienie.. Każdy uzna, że to po prostu takie przed okresowe bo może w tym miesiącu progestron trochę zwariował i tyle....