plamienie po poronieniu

napisał/a: daria8881 2016-11-17 09:35
witam.w 16 tygodniu ciaży na USG okazało się że dziecko jest martwe.Miałam wywoływane poronienie i łyżeczkowanie .Do domu dostałam antybiotyk Doxycyclina dwa razy dziennie.Lekarz powiedział że za 3 dni krwawienie minie.Jednak nie mineło jest różnie krwawienie plamienie słabe czasami boli mnie brzuch czy kręgosłup dołem,jutro będzie miesiąc od poronienia .Byłam dwa razy u lekarza w tej sprawie i powiedział że wszystko jest dobrze macica cały czas sie oczyszcza .Nie miałam żadnego USG czy innych badań . Czy to normalne ze tak długo trwa oczyszczanie .Mam39 lat i to była moja druga ciaża.
napisał/a: Victoria1990 2016-12-19 20:21
Ja tez mialam lyzeczkowanie ale w 10tc. Lekarz powiedzial ze ktwawienie po zabiegu powinno trwac do 2 tygodni. Tak tez bylo. Po okolo 2 tygodniach krwawienie ustalo. Mialam robione tez usg i dziwie sie ze tobie nie zrobiono. Po miesiacu dostalam przedluzajacy sie okres okres. Niestety powstaly polipy i torbiel ktore byly przyczyna ptzrdluzakacego ktwawienia. Moze sprobuj zmienic lekarza. Wiem ze moj w takiej sytuacji w pierwszej kolejnosci zrobilby USG.