Plamienie 6 tydzień

napisał/a: gwiazdka2 2015-09-15 11:35
Witam. Mam pewne pytanie dotyczące czopu sluzowego czy tworzy się on na początku zajścia w ciążę czy około 6-7 tygodnia ciąży i czy może wystąpić plamienie w tym czasie ponieważ zarodek jeszcze mocniej się" wszczepia"?. W grudniu miałam zabieg lyzeczkowania (puste jajo plodowe).
napisał/a: wikam2 2015-09-15 12:07
Powinnaś zgłosiśc się bez dwóch zdań do lekarza, umówiłaś się? :)
Czop tworzy się jak pewnie juz wyczytałaś ok. 7 tyg :) ale nie wiem czy może dawać objaw plamienia, a każde plamienie w ciązy konsultujemy! :)
napisał/a: gwiazdka2 2015-09-15 12:26
Znalazłam tylko jeden wpis na temat czopu sluzowego ze można przy jego tworzeniu plamic i można odczuwać lekkie bóle brzucha.ja plamie na lekko brązowo i to nie jest tak ze mam brudna wkładkę tylko przy wizycie w ubikacji na papierze zauważyłam brązowy śluz ale nie zawsze jest. Wiem ze powinnam zgłosić się do lekarza ale nie zrobię tego moja ostatnia ciąża była podtrzymywana dużo miałam nadzieji i skończyło się jak skończyło gdyby nie luteina poronilabym sama i moze bym nie wiedziala a nie w szpitalu gdzie ginekolog żywcem wyciągla większą połowę tego wszystkiego za dużo mnie to kosztowało.wiem ze nie zrozumiecie tego .
napisał/a: wikam2 2015-09-15 12:35
Ponieważ jesteśmy na forum medycznym (dział med) i tu się pomaga a nie wyraża osobiste opinie to napiszę na pw ;)