plamienia

napisał/a: anusia14 2015-01-11 12:44
Cześć dziewczyny! Mam takie problem. Od 11 dni mam bezbolesne brązowe plamienia. Ostatnia miesiączkę miałam 3 grudnia. Czekam na normalną miesiączkę a tu ciągle tylko to plamienie raz obfitsze raz delikatne i do tego czasem kłuje lewy jajnik a poza tym nic więcej. Mam PCO ale mimo tego poprzednie miesiączki były normalne a cykle 30-35 dniowe. Czy któraś z Was miała coś takiego?
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2015-01-11 15:14
Witam
Czy współżyjesz z partnerem?
W ostatnim czasie miałaś stan zapalny w okolicy cewki moczowej lub występowało swędzenie pochwy?

Pozdrawiam
napisał/a: anusia14 2015-01-11 15:21
Tak, współżyję z mężem. Chciałam zacząć starania o drugie dziecko i 18 grudnia byłam u ginekologa. Miałam robione USG i Pani dr powiedziała że owulacji raczej nie będzie w tym miesiącu bo pęcherzyka dominującego nie ma i endometrium cienkie.Więc poprzedni miesiąc spisałam na straty. Jednak to plamienie to chyba nic normalnego i powinnam się raczej ponownie udać do ginekologa,zwłaszcza że chciałabym zajść w ciążę. Jeśli chodzi o jakieś stany zapalne to nie miałam w ostatnim czasie.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2015-01-11 15:40
Proponuję aby zrobić test ciążowy dla pewności.
Trzymam kciuki aby wyszedł pozytywny :)
Plamienia często występują gdy dojdzie do zagnieżdżenia zarodka, więc miejmy nadzieję że jednak będzie dobrze :)
Badania hormonalne są w normie?
napisał/a: anusia14 2015-01-11 15:46
Też myślałam o teście ale gin powiedziała że owulacji raczej nie będzie do dałam sobie spokój. Ale dla pewności zrobię. Co do hormonów to dostałam skierowanie na badanie prolaktyny bo jak poprzednio się starałam to miałam wysoką i musiałam ją zbijać bromergonem.