pisk w uszach - cierpię

napisał/a: wallenrod126 2012-07-11 20:03
Witam,

nie znalazłem podobnych objawów pisków do moich więc zakładam nowy wątek.

Cierpię na piski w uszach od 4 miesięcy. Cierpię to dobre określenie.

Miałem robione płukanie woskowiny - nie pomogło, oraz audiogram - słyszę dobrze.

Przepisano mi też leki nad nadciśnienie ale kontroluje je i jest ok (enarenal, doxar, catopril).

Brałem histigen i metazydynę - nic.

Miałem robioną TK uszu - wszystko ok z wyjątkiem: "sklerotyzacja wyrostka sutkowatego lewego w części dolno-przyśrodkowej" oraz "widoczne polipowate nawarstwienie śluzówki w lewej zatoce szczękowej". Mój laryngolog powiedział że to nie ma żadnego wpływu na moje szumy/piski.

Gdy zatykam uszy palcami to też słyszę pisk, nie boli mnie głowa chociaż jak kładę dłoń na głowie to czuję "dotyk". Jazda autem, padający deszcz, czy jakiekolwiek inne dźwięki są dobre bo nieco zagłuszają mój pisk.

Zauważyłem też, że szybkie wstawanie po dłuższym siedzeniu skutkuje mroczkami przed oczami (bardziej niż kiedyś) a przy wzmożonym wysiłku fizycznym czuję puls w skroniach.

Zmiany jakie się dokonały w moim życiu to zmiana pracy (zmniejszenie stresu), ale teraz siedzę 8h dziennie przed kompem - trochę na kark mi to siada, ale staram się rozprostowywać się raz na godzinę. I jeszcze jedno, jakoś w lutym spróbowałem haszysz. Paliłem kilka razy.

Cierpię mocno, nie mogę się skupić w pracy i w domu, w ciszy.

HELP!
napisał/a: karolkac 2012-07-14 23:07
Dobrze ze od strony laryngologicznej zostało sprawdzone. nie mniej jednak takie objawy mogą towarzyszyć wielu innym dolegliwością towarzyszą wielu innym dolegliwością. Proponował bym konsultacje z dobrym neurologiem. Takie zmiany mogą być np od zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego bądź zmian w układzie nerwowym...
napisał/a: blokowany 2013-11-16 21:15
mam identyczne objawy odnosnie pisku w uszach, czasem słyszałem pulsowanie krwi przy uszach, jakby coś zwężało ich srednicę. Pulsujący ból głowy.

Z tym że mojemu przypadkowi towarzyszy słyszenie głosów w głowie, jakby syntetyczna telepatia, stwierdziłem u siebie zmniejszenie średnicy kanału słuchowego na głębokości ok 3cm, z jednej strony bardzo zauważalnie, czyszcząc uszy uwiera mnie coś tam, jakbym miał coś wstawione pod skórą, w zasadzie to jestem tego pewien.

Spróbuj klasnąć głośno przy piszczącym uchu, słyszysz sprzężenie, gwałtowne pogłośnienie pisku ? Mi piszcza cały dzień, w dodatku stymulują, blokują moje myśli, które bez problemu mógłbym odbierac jak swoje włąsne, gdybym nie wiedział co się odbywa dookoła mnie. Mam pozakładane blokady, włąśnie w postaci mikro implantów, piszczenie w uszach osoby które mi to zrobiły nazywają "słuchawkami" gdy piszczą głośniej mówią że mnie ściszyli.

Jeśli chcesz o ty pogadać pisz na inwigilowany@wp.pl jestem pewien że będziesz zdziwiony, jeśli masz otwarty umysł, myślisz samodzielnie lub tak Ci sie wydaje może cię zainteresuje, do wysuwania własnych wniosków odnośnie osób którzy Cie otaczają.

pozdrawiam
napisał/a: osbornnn 2013-11-18 10:11
Wallenrod
Czy juz wyleczyles sie z tych piskow?
ZK
napisał/a: wallenrod126 2013-12-18 10:00
Nie, nic się nie zmieniło, trwają dalej.

Od ostatniego postu zrobiłem masę badań:
- na kręgosłup szyjny - różne masaże, ćwiczenia, prądem, dźwiękiem itp. (podejrzenie, że siedząca praca miała wpływ na piski - zresztą już pracuje znów w terenie nie przy biurku)
- badanie doplerowskie tętnic szyjnych
- wyjaśniełem sprawy podstawowe: ciśnienie idealne, masa ciała, frakcje lipidów ok.
- rezonans głowy - wszystko ok
- badania audiologiczne wszelkie możliwe

To, co najcześciej słyszę to że mam uszkodzony nieco słuch na bardzo wysokich częstotliwościach i dlatego odpowiedzią są piski.

Ale ja twierdzę, że te badania wypadają słabo na wysokich częstotliwościach właśnie dlatego, że mam piski, czyli odwrotnie.
napisał/a: osbornnn 2013-12-18 23:17
A mi powiedzial lekarz ze te piski musza ustapic same.
Nalezy je ignorowac i zagluszac innymi dzwiekami.
Nie maja zadnego zwiazku ze sluchem. Sa wytworzone przez mozg.
Powodem powstania ich jest duzy stres ktory mialem jakis czas temu.
Jest to swietnie opisane tu: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,7622197,Szumy_w_uszach__czyli_cisza__ktora_dzwoni_w_glowie.html

Napisz jak sie cos dowiesz na ten temat.
Pozdrawiam
napisał/a: osbornnn 2014-01-10 10:37
Witam
Jak sobie radzisz z tymi piskami?
Czy zażywałeś betaserc? Czy jest coś co ci pomogło cokolwiek?
pozdrawiam
napisał/a: blokowany 2014-01-10 16:57
osborn, czy byłeś w sklepie z urzadzeniami detektywistycznymi by przetestować urządzenie wykrywające podsłuchy radiowe tzw RF?
Sprawdź czy masz w uszach telefony wszczepione, :) jeśli wiesz o czym ja piszę
napisał/a: atoar 2014-06-21 09:02
W dzisiejszych czasach i od paru lat wstecz można dostać w czasie snu i na badaniu laryngologicznym pod pozorem usunięcia woskowiny aparaty anatomiczne z sieci .T... nawet nie będąc tego świadom bo są umiejscowione głęboko w kanale słuchowym człowieka i mogą w ogóle przeszkadzać w słuchu i są wielkością dwóch łebków od zapałek ale firma ta inwigiluje ludzi w Polsce i bawi się sygnałami EEG i dzwiękowymi olewając prawo zazwyczaj dosięga to osób które spróbowały marihuany lub haszyszu lub nie miały z tym nic wspólnego i leczą się psychiatrycznie laryngologicznie okulistycznie czy u kardiologa na arytmie serca w ten sposób napędzają pieniądze farmacji za wizyty lekarskie i są oszukiwani przez lekarzy i kierowani na różne badania i radiologie aparaty te potrafią nawet zatrzymać akcje serca bodź wprowadzić mózg w nagła śpiączke ogłuszyć w zależności od sygnału z BTSa która ta firma zestawia i rozdaje sprzęt do inwiligacji i monitorowania fal mózgowych w ten sposób robi się też nie legalne badania na ludziach odziałowywania fal wcz na mózg człowieka gdzie firmy telekomunikacyje płacą za to dużo pieniędzy na badanie szkodliwości tel kom na organizm człowieka w Polsce prawdziwego lekarza laryngologa nie przestępce w czarnych rękawiczkach i od pawulonu z świeczką szukać moje logo przedstawia słuszność i odłam tej samej firmy https://www.youtube.com/watch?v=0Gs9YrPDmP4
napisał/a: ddarecki36 2014-07-03 13:23
O prosze. Bardzo ciekawy watek. Sądzę ,że śmiało można rozprzestrzeniać ten wątek i pociagnąc do odpowiedzialności karnej. Czysty masochizm. Brak słów ;/
napisał/a: atoar 2014-07-03 18:49
Tak wygląda to otoskopowo https://www.youtube.com/watch?v=0Gs9YrPDmP4
napisał/a: atoar 2014-07-07 11:41
Dla blokowany telepatia to nic nowego wystarczy się pouczyć żeby wiedzieć że w naturze występuje jest to opisane w ŚR w pierwszych nr-ach gdzie człowiek będąc w rejonach biegunowych i przy zorzy polarnej zjawisko to zachodzi wtedy ludzie stojąc blisko siebie mogą głośno myśląc jak np czytanie książki z sobą rozmawiać dla tego nikt tam nie mieszka gdzie dla nie których uczonych śmiechu warte jest niemożliwa albo ideologią ogłupiania społeczeństwa w elektronice stosuje się telepatie EEG teletransmisyjną ww aparaty ją mają czyli jest możliwość wykradania głośnych myśli człowieka np haseł bankowych itp aparaty te mogą nawet zatrzymać akcje serca wprowadzić w nagłą śpiączkę ogłuszyć zakłócić wzrok itp ja badania okresowe w pracy przeszedłem nie raz mając je piloci tu 154 na pewno też i casy aparaty te mają zależnie od modelu zasilanie termoparami ogniwami TEG ciepłem ciała opisanych w EDW gdzie są produkowane nawet zegarki i obrączki dla nowożeńców które w rocznice ślubu przypominają o rocznicy rozgrzewając się do 50 st C na krótki okres i zasilanie wystarcza na całe życie jak by nie mogły być aparaty dla niedosłyszących zasilane w ten sposób tylko firme tel stać na taką technologie i baterie jądrowe.W tv tvn ponad dziesięć lat temu była interwencja z młodym chłopakiem gdzie laryngolodzy tych aparatów nie chcieli usunąć i tv nakręciła jak łgają gdzie chłopak był głuszony wtedy ERA i po wszystkim redaktor chciał uzyskać pomoc prawną skończyło się to na pewno że chłopak dostał dużo kasy bo za takie przestępstwo grozi nawet 15 lat więzienia jeżeli chodzi o sam podsłuch biologiczny też jest to przestępstwo i nawet sąd nie może wyrazić zgody ja mam gorzej widze martwe pola w spektrum i też jestem głuszony dzwiękami i przygłuszany nie uczę się ponad 10 lat nie uprawiam sportu z tym syfem pale dużo papierosów i nie mam nawet intymności i prywatności i nikt mi nie wmówi że niema w Polsce Q...rew gdzie ich miejsce jest za # lub w gostyniu