Pis w uszach , pogorszenie słuchu

napisał/a: PaKa 2015-01-18 11:54
Witam mam 27 lat. Od 3 lat zmagam się z bakteryjnym zapaleniem prostaty bakteria odpowiedzialna za zapalenie to E coli. Co przeszedłem 14 terapii antybiotykowych, zjadłem prawie wszystkie chinolony jakie są na rynku. Poprawa jest spora ale nie do końca. po którejś kuracji antybiotykami zauważyłem u siebie biały nalot na języku który objawił się początkowo ślinotokiem. Pokazywałem to lekarzowi powiedział że to prawdopodobnie grzybica układu pokarmowego spowodowana nadmiernym spożywaniem antybiotyku. Ale leki dalej były serwowane... obecnie leczę się u Dr Wenerolog , dermatolog która zaserwowała mi już dwa antybiotyki przeciwgrzybicze Fluconazole i Nystatyne , najpierw nystatynę 1x1 przez miesiąc a potem flukonazol 1x1 przez miesiąc poprawa była spora ustały biegunki które miałem od początku minęły w jakimś stopniu bóle i kołatanie serca Ale nalot jak był tak jest. Zaś od paru tygodni czuję jakby moje podniebienie było tłuste takie dziwne maślane, mam straszne dreszcze, od kilku dni piszczało mi w lewym uchu a dziś w nocy ten objaw się nasilił że do tej pory mi piszczy i jest zatkane o wiele gorzej słyszę na to ucho co to może być miał ktoś taki przypadek? jak gwiżdżę to ten gwizd odbija się jakby echem w tym uchu, miał ktoś z was tak? co to może być?
napisał/a: PaKa 2015-01-18 13:17
Dodam tylko że od jakiegoś czasu mam też mega sucho w nosie i jest zapchany jakimś suchym czymś, nie wiem jak to nazwać