Pilnie szukam kardiologa

napisał/a: matseo 2016-01-25 10:19
Witam, pilnie poszukuję kardiologa - koniecznie ze Szczecina. W grę wchodzą prywatne kliniki oraz poradnie od kilku dni czuję się dziwnie, mam zawroty głowy i jestem zmęczony. Lekarz rodzinny stwierdził przemęczenie, nie wystawił skierowania na dodatkowe badania. Chcę sprawdzić to u kardiologa.
Został mi polecony dr. Wojtarowicz Andrzej, którego znalazłem w przychodni Pramed - http://pramed.pl/specjalizacje/kardiolog-szczecin/
napisał/a: mirella_K 2016-03-24 10:34
Niestety nie znam żadnego ze Szczecina, ale jeśli ktoś trafi na wątek z wielkopolski to mogę mu polecić Alicję Komorowską (przyjmuje w poznańskim Certusie). Fajna kobietka z wiedzą. Miałam dziwne szurania w klatce piersiowej, wizyta okazała się konstruktywna. U mnie też duży wpływ na to miał stres i... brak snu, co bardzo szkodzi sercu, a tego nie wiedziałam. Miałam kompleksowe badania, tzw "chwila dla serca", zalecenia i z każdą wizytą było już lepiej.
napisał/a: magda_g79 2016-05-01 23:20
Dołączam się do pytania.Pilnie poszukuję naprawdę dobrego kardiologa dziecięcego w Katowicach-może być tez prywatnie.