pilnie potrzebuje pomocy

napisał/a: mela1978 2007-11-10 14:31
Od trzech lat mam problemy ze zdrowiem do dzis dnia nie zostałam zdiagnozowana wyniki morfologii za kazdym razem sa gorsze tj krwinki białe powyzej normy 12,3 tys, krwinki czerwone powyzej normy 5,41 mln, mcv ponizej normy 81,1 fl, i płytki krwi powyzej normy 527 tys a moje samopoczucie nie pozwala normalnie funkcjonowac. To co doprowadza mnie do takiego stanu to bardzo silne bóle brzucha w okolicy bioder promieniujace w kierunku nerek wzdecia uczucie czestego skrecania w podbrzuszu normalnie załatwiam sie 2-3 razy dziennie jednak stolce sa bardzo rózne niekiedy miewam zaparcia a niekiedy stolce sa luzne to nie wszystko przypuszczam ze mam problemy ze sercem czesto mdleje mi lewa reka i taka omdlałosc czuje w okolicy serca i klatki piersiowej oraz piekacy bol ponizej pachy na wysokosci serca do tego mam zawroty głowy niekiedy czuje ze zemdleje mam czasami problemy z oddychaniem i wrazenie jakby miał zaraz ustac oddech oraz bicie serca tetno u mnie jest podwyzszone od dłuzszego czasu waha sie miedzy 97- 110. wystepuja rowniez problemy z nadcisnieniem i obrzekiem nóg. Szczerze mowiac lekarze twierdza ze ze albo to na tle nerwowym albo jest to zwiazane z kregosłupem jednak uwazam ze jestem dosc spokojnym człowiekiem a to ze cos mi dolega i martwie sie ze tak długo to wszystko trwa traktuje sie zupełnie niepowaznie. Aktualnie mam skierowanie
na usg jamy brzusznej musze mam rowniez umowiona wizyte u ginekologa i chirurga oraz w poradni hematologicznej i stomatologa ale co z sercem?????????????????? czy objawy ktore opisałam maga miec jakis zwiazek ze sercem?????? prosze o pomoc jakas porade
ZREZYGNOWANA








[list:14j6sp87][/list:u:14j6sp87][/b]
napisał/a: Peter 2007-11-10 18:18
Źródło tych problemów może być w jelitach. Tam może być przewlekła infekcja. Np. drożdżycą. Warto zrobic posiew z kału.
Moze też być problem w szpiku kostnym i tu już rola hematologa.