pominelam 1 tabletke

napisał/a: anulka0202 2007-01-20 19:53
Witam Mam problem.Biore tabl.Yasmin i w pierwszym tygodniu stosowania pominelam 1 tabletke,nastepne juz bralam regularnie,dokonczylam to opakowanie a teraz jestem w trakcie 7 dniowej przerwy.W tyg.poprzedzajacym pominiecie tabletki nie doszlo do stosunku.To drugi dzien przerwy i nie wystapilo jeszcze krwawienie.Czy mam powody do niepokoju.Czy dobrze zrobilam nie zaczynajac od razu drugiego opakowania(bez 7 dni przerwy)???Bardzo sie denerwuje i nie wiem co robic.Co jesli nie bedzie krwawienia???Prosze pomocy!!!!
napisał/a: Izka1 2007-01-21 20:15
A czy doszło do stosunku po tym jak zapomniałaś wziąć tabletkę???Jeśli pominie się jakąś tabletkę,to trzeba dodatkowo się zabezpieczyć,bo wtedy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.Krwawienie może nie występuje dlatego,że nie wzięlas tej tabletki i troszke sie poprzesuwało.
napisał/a: anulka0202 2007-01-22 12:57
juz wszystko ok,jest krwawienie:)
napisał/a: Kasia_85 2007-01-23 22:15
hej, jak nastepnym razem zapomnisz wziac tabletke to zazyj ja natychmiasty jak tylko Ci sie przypomni,( no chyba ze minelo 12 godzin od kiedy mialas zazyc tabletke to wtedy lepiej zadzwon do swojego lekarza) a kolejne tabletki bierz normalnie o ustalonej porze, ale i tak sie zabezpiecz np. gumka :) tez mialam taki przypadek ze zapomnialam ale to chyba kazdej sie zdaza :D a krwawienie moze nie wystac wcale zwlaszcza jak bierzesz dane tabletki pierwszy raz , powinno to byc napisane w ulotce informacyjnej :) pozdrawiam
napisał/a: ninot 2007-02-01 22:05
nie powinnaś brac w tym wieku tabletek
napisał/a: NoName1 2007-02-03 21:45
ninot napisal(a):nie powinnaś brac w tym wieku tabletek



A skąd Ty to wiesz? Badania jej zrobiles/as?

KAŻDY organizm jest inny, w jednym mozna w takim wieku brac juz tabletki, w innym w innym wieku. Nie rozumiem, co to za stwierdzenie: nie powinnaś brać w tym wieku tabletek.