piersi- dziwna ciecz

napisał/a: wiola161 2009-09-22 21:37
A więc od paru dni bolą mnie piersi i są dość obrzmiałe ( ale to raczej nie jest tak niepokojące , bo zbliża mi się okres). Jednak dziś zauważyłam że gdy nacisnę na pierś to z brodawek i sutka wydobywa się jakaś ciecz ( są to maleńkie, wręcz nieskazitelne ilości ) gdy zaraz po pierwszym naciśnięciu nacisnę jeszcze raz już niemalże nic nie ma. Z czym to może być związane? Czy to normalne? nigdy przedtem tego nie zauważyłam.... może coś z hormonami jest nie tak , czy coś?
napisał/a: wikam2 2009-09-22 22:27
Ja tak miałam przy stosowaniu anty. Po odstawieniu też. Lekarz powiedział, że to z powodu zbyt dużej ilości ...prolaktyny - chyba o ile dobrze pamietam. Trwało to może z dwa lata. Teraz już spokój ale dlaczego to już mi nikt nie powiedział. Skończyło się i tyle ....
Ale najlepiej idź do lekarza. Ja prócz badań u gina chodze badac piersi więc miałam pewnośc, że wszystko jest ok.
napisał/a: Madonna 2009-09-22 22:55
Anty wywołują hiperprolaktynemię i takie są konsekwencje.
napisał/a: wikam2 2009-09-22 23:39
Niestety....Zobaczymy czy teraz też się to powtórzy....
napisał/a: wiola161 2009-09-23 16:19
z tym że ja nie stosuję anty. tzn nie przyjmuję proszków...
wika, a przyjmowałaś na tą prolaktynę jakieś leki , czy coś? czy samo przeszło?
a tak w ogóle od czego zależy liczba prolaktyny?
napisał/a: wikam2 2009-09-23 17:47
Pojęcia nie mam od czego zależy.
Nie przyjmowałam zadnych leków ale gin powiedział, że nie jest to powód do niepokoju.....
Przeszło samo. Jednak zastrzyki mi przepisał ...ale ich nie wykupiłam no a potem był spokój.
Pójdz spytaj gina co o tym myśli. A ten wyciek to z jednej piersi czy dwóch?

Miałam podobnie jak Ty to znaczy jak raz nacisłam to coś tam poleciało a potem przy kolejnych próbach już nie.