Pielęgnacja włosów

napisał/a: mania06 2015-10-30 20:09
Panowie jak dbacie o wasze włosy na co dzień, jakie preparaty stosujecie, aby włosy i skóra głowy była zdrowa i wolna od różnych pasożytów, które mogą się tam pojawić?
napisał/a: werdina 2016-01-25 07:27
Ja swojemu kupuję dobry szampon i ma też swoją odżywkę. Ale poza tym łyka tabletki które poprawiają wygląd włosów, żeby były mocniejsze, zdrowsze i przede wszystkim nie wypadały!
napisał/a: KrystynaM 2016-02-02 10:41
U niektórych nic nie pomoże na wypadanie jak i na siwienie. Znam chłopca co będąc w gimnazjum miał już siwe włosy i zakola
napisał/a: klinacz 2016-02-02 13:23
Jeden z najlepszych szamponów z jakich korzystałem jest szampon z "Farmona Radical Med dla mężczyzn" i do tego bardzo przystępny cenowo. Lepszego w tej cenie, jeszcze nie widziałem, a skład ma o wiele bogatszy od tych "z górnej" półki produktów.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2016-02-17 18:47
Na włosy polecam odżywkę: Keratin z firmy Kallos - jeśli ktoś ma problem z wypadającymi włosami.
Jeśli pojawia się problem z łupieżem: Naturalnie kuracja szamponem zawierający Ketokonazol
Z Szamponów: Zwykły na bazie pokrzywy zwyczajnej.
aquastop_rad
napisał/a: aquastop_rad 2016-02-22 22:21
Polecam szampony, który składają się z wyciągów glikolowych, np. z korzenia rzodkwi czarnej (rzodkwi zwyczajnej), kłącza tataraku, liści rozmarynu czy korzenia mydlnicy. Zapewniają one prawidłowe ukrwienie skóry głowy, które hamuje wypadanie włosów i zapewnia ich odrost. Dobrze byłoby, gdyby ich skład uzupełniono o pantenol, czyli prowitaminę B5, która ma właściwości nawilżające.
napisał/a: zuzanna_k 2016-02-26 10:10
najlepiej co mi w życiu wyszło to włosy ;) tak poważnie, szału nie ma, czasem stosuję jakieś kosmetyki jak gorzej wypadają
napisał/a: kolczynski_adam 2016-03-01 10:29
Wkurzało mnie że moje włosy są rzadkie i stosowałem szampony "zwiększające objętość" - niestety strasznie wysuszają włosy i często wypadały. Od dziś stosuję szampon z FM z odżywką - ma nawilżać i odżywiać - zobaczymy. Na razie piję też pokrzywę bo słyszałem że dobrze działa na skórę i włosy. Stosuję miesiąc i na razie nie zauważyłem zmian ale to zioła może wolniej dają efekty?
napisał/a: Asto 2016-03-13 21:57
Ja polecam zdrową żywność - nie bedziesz potrzebował żadnych suplementów twoje włosy będą zawsze się wyróżniać w tłumie.
Najlepiej jeść surowo - bez obróbki cieplnej
napisał/a: blondyneczka_83 2016-03-14 17:33
Mąż mój siwieje od około 20 roku życia, a ma już prawie 38 lat. Dodam, że ma czarne włosy i to bardzo widać, a on nie może się z tym pogodzić. Kombinował z szamponem DX2 - efekt? Żaden. Kiedy zaczęły mu się przerzedzać włosy kupił szampon Dermena. Efekt? Żaden. Poszedł więc do fryzjera zafarbować siwe włosy. Efekt? Szkoda gadać :D Teraz kupił Follixin twierdząc, że pomoże, bo to przeciwdziała łysieniu typu męskiego. Efekt? Pożyjemy , zobaczymy. W sumie produkt ma dobre opinie (http://medtutor.pl/forum/follixin-cala-prawda), niemniej jednak już tyle "specyfików" nie pomogło, ze i do tego podchodzę z dystansem.