piekace stopy, bol nog

napisał/a: anka2525 2009-10-06 01:09
od paru msc bola mnie nogi od kostek w gore i troche za kolano, stopy mnie pieka...jak sie kiedys nachodzilm to nie moglam stopy postawic na podloge bo mnie bol straszny przeszywal....lekarze nie wiedza co mi jest, dostalam tabletki na kregoslup bo niby od tego mnie bola nogi.....tyle ze mnie kregoslup nie boli, ...potem dostalam tabletki na uszczelnienie zyl...tez nie pomoglo........a bol nadal jest.......juz nie wiem co mam robic do jakiego lekarza sie udac.......trace nadzieje pomozcie!!!!!
napisał/a: dimedicus 2009-10-06 06:48
To,że kręgosłup nie boli nie ma znaczenia,ważne czy gdzieś nie wystąpiła zmiana powodująca ucisk na nerw,może to wystąpić np.przy mielopati szyjnej.Jak rozumiem nie było robione rtg kręgosłupa.Równie dobrze może to być związane z zaburzeniem krążenia w nogach(wskazane badanie przepływów, czyli usg Dopplera) i ew.wizyta u lek.flebologa.
napisał/a: anka2525 2009-10-06 11:24
dimedicus napisal(a):To,że kręgosłup nie boli nie ma znaczenia,ważne czy gdzieś nie wystąpiła zmiana powodująca ucisk na nerw,może to wystąpić np.przy mielopati szyjnej.Jak rozumiem nie było robione rtg kręgosłupa.Równie dobrze może to być związane z zaburzeniem krążenia w nogach(wskazane badanie przepływów, czyli usg Dopplera) i ew.wizyta u lek.flebologa.



rtg kregoslupa bylo zrobione...powiedzial ze lekkie skrzywienie jest ale to sie z tym urodzilam, ludzie z tym zyja i to nie od tego, na lepsze krazenie czy tam uszczelnienie zyl mialam tabletki detralex....tez nie pomoglo...ostatnio lekarz wzruszyl ramionami i ani nie pomogl ani nie skierowal mnie do zadnego innego lekarza, kapsulki w ktorych jest kasztanowiec tez mialam i zadnej roznicy....nie mam pojecia