pieczenie żołądka, kłucie w boku i nudności. co to może być?

napisał/a: Exilium 2015-03-19 10:14
Piszę, bo jak nadzieję na szybką poradę... Dopiero w sobotę wracam do domu, więc do mojego lekarza rodzinnego mogę pójść dopiero w poniedziałek (o ile mnie przyjmą...)

Juz drugi dzień czuje ból i coś jakby pieczenie żołądka(?) na środku brzucha. W chwilach przerwy od tego pieczenia kłuje mnie w lewym boku tuż pod żebrami. Dodatkowo przez cały czas mam uczucie nudności i pojawiają się biegunki.


Takie bóle pokazywały mi się wcześniej chwilę po jedzeniu, ale trwały do 30 minut. Teraz boli bez przerwy :( niezależnie czy siedzę czy stoję. Czy jestem po jedzeniu czy nie. Wydaje mi się nawet ze ból jest bardziej dokuczliwy jak jestem głodna. Kłucie w boku zanika tylko jeśli poleżę przez chwilę na lewym boku, ale pieczenie nie chce zniknąć.

Co to może być? W tej chwili praktycznie nic nie mogę robić przez ten ból, a leki przeciwbólowe tylko na chwile tłumią problem, ale go nie usuwają.

Nie wiem nawet czy to na pewno żołądek :( jak byłam mała to w badaniach wyszło mi powiększenie śledziony - może to coś związanego z tym?