Pieczenie w cewce moczowej

napisał/a: aravenn 2014-11-26 00:29
Witam, mam 23 lata, jestem mężczyzną. W wakacje miałem przygodne stosunki oralny - strona bierna , oraz analny - prezerwatywa pęknięta. Mniej więcej od tego czasu (ale nie potrafię konkretnie powiedzieć że na 100% jest to bezpośrednia przyczyna) odczuwam bardzo dokuczliwe pieczenie i szczypanie w cewce moczowej podczas oddawania moczu. W ciągu dnia praktycznie że nie czuję żadnego bólu ale własnie w czasie oddawania moczu i chwilę później mnie to trapi. Nie ma żadnych zmian skórnych. Po oddawania moczu zauważyłem jedynie że więcej moczu mi się zbiera w prąciu i później jakby lekko wycieka jeszcze. Miałem robione nastepujące badania: mocz, mocz na posiew, morfologia, HIV, Kiła, Zapalenie wątroby, usg jąder, nerek, pęcherza. Wszystkie wyniki są prawidłowe. Od tygodnia biorę antybiotyk Unidox Solutab (doksycyklina) jednak wydaje mi się że zupełnie na mnie nie działa... nie widzę żadnych zmian. Lekarze rozkłądają ręce i nie wiedzą co mi dolega... Jakie jeszcze badania mógłbym zrobić? jaka może być przyczyna moich dolegliwości? Prosze bardzo o pomoc... nie wiem już co mam robić :(
napisał/a: Mjk 2014-11-26 22:29
Miałeś badaną prostatę? Może jakieś lekkie zapalenie?
napisał/a: aravenn 2014-11-26 22:42
Miałem badanie per rectum. Wszystko było ok.
napisał/a: Mjk 2014-11-27 11:57
To nie wiem, badań to można wiele jeszcze zrobić - wymaz z cewki moczowej, albo w kierunku tych bakterii typu chlamydia....ale to musisz skonsultować z urologiem, żeby to faktycznie miało sens.
napisał/a: wisniewsky 2014-11-27 12:00
hsv sprobuj ;)
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-27 12:57
Odpisalam juz na Twoja prosbe pw