Pieczenie po wytrysku.

napisał/a: kiryu89 2015-08-09 13:56
Witam,
Podczas wytrysku odczuwam lekkie pieczenie przy cewce moczowej ale jest ono bardzo krótkotrwałe. Przy oddawaniu moczu czy ściąganiu napletka nic mnie nie boli, nie odczuwam żadnych nieprzyjemności. Zauważyłem też, że mam jakby parcie na pęcherz(nawet nie potrafię dokładnie określić co to za uczucie) ale jak zawsze próbuje się iść załatwić to jest to tylko fałszywy alarm.
Miałem też nie przyjemną sytuację z trzymaniem moczu. Miesiąc temu bardzo chciało mi się iść toalety ale byłem w sytuacji która zmusiła mnie do długiego trzymania moczu. Kiedy w końcu udało mi się załatwić to przy drugim razie nie potrafiłem się wysikać, była jakaś blokada, potrafiłem wypuścić kilka kropelek po to aby po paru minutach znowu iść do toalety. Dopiero po paru godzinach udało mi się normalnie załatwić napinając bardzo silnie mięśnie. Na drugi dzień już nie było takiego problemu, musiałem sobie pomóc wyciskając na siłę mocz ale po paru dniach załatwiałem się normalnie i było wszystko dobrze. Czy ta sytuacja mogła coś uszkodzić/spowodować dolegliwości które odczuwam przy wytrysku? Mam wrażenie, że spadło także moje libido.

PS. Mam 26 lat.