Pieczenie po oddaniu moczu

napisał/a: gregtech 2011-10-02 21:21
Witam

Po oddaniu moczu, ejakulacji, odczuwam pieczenie w okolicy główki penisa (żołędzia), chyba najbardziej przy samym ujściu. Badanie ogólne moczu plus posiew nic nie wykazało. Zaczęło się to od zapalenia cewki moczowej, potem zaczęło boleć jądro. Brałem przez 5 dni Cipronex wszystko przeszło potem ból jądra powrócił, udałem się do urologa który stwierdził zapalenie najądrzy. Dostałem Doksycyline na 10 dni plus Azytromycyne. Po 10 dniach jądro przestawało boleć ale był mały dyskomfort. Potem miałem operacje przegrody nosowej dostawałem Zamur 500 na przegrode przez 10 dni. Udałem się do urloga w związku z małym dyskomfortem jądra i pieczeniem po oddaniu moczu, usg jądra nic nie wykazało, dostałem cipronex na 15 dni. Biore juz 10 dzień, po oddaniu moczu dalej czuje pieczenie. Brałem już tyle antybiotyków (Doksycylina 10 dni, Azytromycyna 10 dni, Cipronex 10 dni, Zamur 10 dni) a dalej jest pieczenie po oddaniu moczu i delikatne po ejakulacji. Co się dzieje ???

P.S. Dodatkowo mam problem z erekcją w nocy i nad ranem (właściwie kiedy leże i chce spać), męczący wzwód który potrafi tak nawet 2 godziny trwać i nie przechodzi , chyba że wstanę z łóżka, jak się położę to znowu, aż mnie to budzi i męczy. Może ma to jakiś związek, albo i nie ma ale napisałem, może ktoś coś połączy. Mam wysoki poziom testosteronu, minimalnie ponad normę.
napisał/a: Christine1 2011-10-02 21:32
Ile już antybiotyków brałeś i od kiedy zaczęło się to pieczenie? Czy miałeś robione badania ogólne moczu lub posiew? Jeśli nie, to warto zrobić, bo trzeba znaleźć przyczynę pieczenia.

Oczywiście, posiew można wykonać dopiero po minimum 3 dniach od skończenia antybiotyku.
napisał/a: gregtech 2011-10-02 21:47
Christine napisal(a):Ile już antybiotyków brałeś i od kiedy zaczęło się to pieczenie?


1. Doksycylina 10 dni
2. Azytromycyna 10 dni razem z doksycyliną
3. Cipronex 15 dni
4. Zamur 10 dni

Pieczenie zaczęło się jakieś 2 miesiące temu może półtora.

napisal(a):Czy miałeś robione badania ogólne moczu lub posiew? Jeśli nie, to warto zrobić, bo trzeba znaleźć przyczynę pieczenia.


Tak, nic nie wykazało.
napisał/a: shift 2011-10-02 22:54
Christine po raz kolejny przypomnę o różnicach w płci :D

Badanie to ty musisz zrobić nasienia a nie moczu :P
I nie po 3 dniach po ostatnim antybiotyku ale 2 tygodnie
napisał/a: Christine1 2011-10-03 01:34
Nie musisz przypominać... Przecież nie sugerowałam że to na pewno infekcja moczowa, a badanie moczu z pewnością by nie zaszkodziło, gdyby nie było robione. Chciałam spytać o to, bo nie tylko kobiety chorują na stany zapalne i infekcje ukł. moczowego.

Gdyby gregtech od razu napisał, że był posiew i nic nie wykazał, to z pewnością pomyślałabym o tym, co pisałeś w innym, bardzo podobnym temacie.
napisał/a: gregtech 2011-10-03 02:43
Christine napisal(a):Nie musisz przypominać... Przecież nie sugerowałam że to na pewno infekcja moczowa, a badanie moczu z pewnością by nie zaszkodziło, gdyby nie było robione. Chciałam spytać o to, bo nie tylko kobiety chorują na stany zapalne i infekcje ukł. moczowego.

Gdyby gregtech od razu napisał, że był posiew i nic nie wykazał, to z pewnością pomyślałabym o tym, co pisałeś w innym, bardzo podobnym temacie.


W początkowym poście w drugim zdaniu napisałem :)
napisał/a: Christine1 2011-10-03 08:00
Faktycznie... W takim razie przepraszam za zamieszanie... Wygląda na to, że nie powinnam wchodzić na forum wieczorami, po jestem nieuważna w czytaniu :/ Jednak to chyba z przemęczenia.

Pozdrawiam