Pieczenie oczu po kremie

napisał/a: Martika29 2014-11-30 12:09
Witam,
w internecie znalazłam informację ,iż na worki pod oczami rewelacyjnie działają kremy na...hemoroidy z racji obkurczania naczyń krwionośnych. Więc zdesperowana tym, ze inne metody - zele, kremy pod oczy, zimnie okłady - nie działają, postanowiłam kupić taki krem - Procto Glyvenol. Posmarowalam na noc, jednak rano oczy piekły - musiał ten krem dostać się do oczu. Zmyłam ten krem, przemyłam ocyz wodą, ale oczy jeszcze lekko szczypią. Czy moze coś się stać? zapalenie spojówek na przyklad? czy okład z rumianku może być pomocny czy powinnam udac się do okulisty? Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :)
napisał/a: piotrosiama 2014-11-30 17:44
O mamuniu złota a czego to ludzie nie wymyślą :(

Rób sobie okłady np. z plasterków surowego ogórka, schłodzonych torebek herbaty itp.
Rumianek jest częstym alergenem więc raczej bym nie radziła - no i nie eksperymentuj, lepiej kupić dobry krem pod oczy.
napisał/a: Martika29 2014-12-01 10:34
Tak, sama się sobie dziwię, ze coś takiego postanowiłam wypróbować..ale opinie były przekonywujące.
Co do kremów - kupowalam już przeróżne - od tańszych po te drogie i zero efektów poprawy..

Boję się tylko czy mogę jeszcze dostać chemiczne zapalenie spojówek..czy okłady z herbaty mogą temu zapobiec? czy powinnam pójść do okulisty po jakieś krople? czy jeśli nie dostałam zapalenia wczoraj ani dziś to czy już nie muszę się obawiać?

Pozdrawiam :)
napisał/a: piotrosiama 2014-12-01 19:41
Myślę, że ten jednorazowy incydent nie powinien spowodować dodatkowych perturbacji z oczami - więc spokojnie.