Pieczenie języka

napisał/a: Doris 1951 2010-06-02 18:08
Objawy; uczucie sparzenia języka jak po wypiciu gorącej herbaty.Przy dziąsłach przy zębach wrażenie wysypki,chropowatości,ale lekarze tego nie widzą.Ssanie w żołądku,mdłości,lekkie zawroty głowy , spanie wtedy tylko na wznak [objawy te nie są cały czas],lepka ślina z rana.Na początku września 2009r.pieczenie oczu, uczucie piasku w oczach musiałam zakraplać kroplami na suche oko.W tej chwili oczy sporadycznie pieką, ale jak nasila się uczucie dyskomfortu w gardle to pogłębia się pieczenie oczu,ssanie w żołądku i zawroty głowy .Koniec marca 2010r.zawroty głowy,bardzo bolesne rżnięcie brzucha zemdlałam.Koniec maja 2010r.znowu ból brzucha, zawroty słabszy ból nie zemdlałam.Byłam u 5 lekarzy i nikt mi nie pomógł.
Brałam następujące lekarstwa;
Vit B comp.,Gasec,Nystatyna-dostałam biały język,całe gardło miałam jakby sparzone i kolor jakby odpłynęła krew.
Carident,Bioparox,Sachol,DentomitQ10,Sumamed,Orungal,Anesteloc,Telfast,Zentel 1x 25.05.2010r.
Badanie krwi 30.03.2010r.
Morfologia-wszystko w normie
CRP-O
Jonogram - w normie
Magnez - w normie
TSH- 1.28
Kreatynina w normie
Cholesterol 229
Alat Aspat w normie
Mocz;erytrocyty 10,rozmaz w normie.
Wymaz z gardła;
Drobnoustrojów chorobotwórczych nie wyhodowano.
Nasilenie objawów pieczenia języka, wysypki na dziąsłach po zjedzeniu pomidorów,ogórki kiszone,jabłka,dżem
alkohol,[migdały,orzechy uczucie schodzenia skórki z języka]
W 2008r. leczyłam Helicobacter pyroli było 20j.
Uprzejmie proszę o pomoc-w Panu Doktorze moja nadzieja.