Pieczenie cewki i dreszcze przy rzadkim oddawaniu moczu

napisał/a: martaa44 2014-04-25 21:23
Od pewnego czasu mam problemy z oddawaniem moczu. Kiedy mało piję w ciągu dnia lub nie oddaję dłuższy czas moczu to wówczas podczas wizyty w toalecie odczuwam pieczenie, które często jest tak silne, że towarzyszą temu dreszcze. Objawy te nie występują gdy piję większą ilość płynów. Zgłosiłam się do lekarza ogólnego i dostałam na 10 dni antybiotyk nolicin, a po zakończeniu kuracji miałam wykonać badanie ogólne moczu. Skończyłam brać lek, jednak objawy do końca nie ustąpiły, nie czuję się do końca wyleczona. Po około tygodniu po zakończeniu brania antybiotyku wykonałam badanie moczu i co dziwne wynik wyszedł prawidłowy... Lekarka nie chciała mi zapisać kolejnego leku, gdyż swierdziła, że mój problem nie wiąże się z moczem. Dodam, że wykonywałam również posiew z pochwy gdyż myślałam, że mogą być to jakieś powikłania infekcji intymnej, jednak posiew także wyszedł negatywny. Proszę o poradę jakie dalsze kroki powinnam podjąć
napisał/a: joannanr1 2014-04-25 22:13
Zrobiłabym posiewy z cewki moczowej w kierunku bakterii , grzybów z antybiogramami.Staraj się pić więcej płynów.