Pieczenie cewki, badania ok.

napisał/a: drago19922 2015-01-19 13:05
Witam, od października zeszłego roku mam problemy z układem moczowym. Zaczęło się od zapalenia najądrza, potem zapalenia cewki moczowej. Stosowałem już cipronex 2-krotnie, macromax. Na grzybice penisa która się pojawiła po antybiotykach, stosowałem trioxal. Zaczerwienienie koło cewki raz jest mniejsze raz większe, często sama cewka jest jakby spuchnięta( robią się grubsze jakby wargi cewki), pobolewa lekko podbrzusze, rzadko pojawia się kropla dwie lepkiej przeźroczystej wydzieliny z cewki. Dwa razy miałem już dość mocne bóle prostaty i pachwin, ale gdy już dostałem się do urologa problemy te ustępowały, badania per rectum nic nie wykazały. Robiłem już badania moczu, posiewu moczu, posiewu nasienia - wszystko ok. Badanie krwi na chlamydie wykazało że miałem tą bakterię ale że nie jest aktywna ( czy coś takiego). Ostatnio na drugi dzień po alkoholu i może trochę wyziębieniu pojawił sie znów ból prostaty, przeszło po przeciwbólach i gorącej kąpieli. Ale dziś znów mam bolesną cewkę lekkie pieczenie, zaczerwienienie i bóle w brzuchu nad penisem. 10 dni temu gdy dostałem Ramoclav na gardło ta cewka wydawała się mniej czerwona, ale tylko przez 2-3 dni. Po wizycie u urologa kilka dni temu, stwierdził on że nie widzi nic niepokojacego, ale przepisał udinox na 14 dni gdyby się pieczenie pojawiło. No i pieczenie się pojawiło, ale nie wiem czy brać ten antybiotyk, czy zrobić jeszcze wymaz z cewki i poczekać na wyniki ? Jestem dość nerwowy i cała ta sytuacja mnie męczy, wyniki ok, a coś dalej się z moim ciałem dzieje...