Petting dla dziewczyny, a śladowe ilości spermy na palcach.

napisał/a: miskal0 2014-01-31 13:04
Witam. Mam kilka ważnych pytań, gdyż moja dziewczyna myśli, że jest w ciąży, a nie uprawialiśmy seksu, tylko petting. Pokrótce wyjaśnie całą sytuacje.
W sobotę uprawialiśmy z dziewczyną petting. Najpierw ona doprowadziła mnie do wytrysku. Po jakimś czasie poszedłem z nią do łazienki umyć ręce i penisa. Około 20 minut później dotykałem ją palcem w okolicach intymnych, a potem doszło do penetracji pochwy palcem. Dodam, że dla niej to był 1 raz. Robiliśmy to w 19 dniu jej cyklu, bo później sprawdzała. Dodam, że ma nieregularne cykle (30,34,40) dni.
W niedziele mi powiedziała, że się źle czuje i że ją boli brzuch. Zaczęła zwracać dużą uwagę na szczególy i doszła do wniosku, że może być w ciąży, że może wprowadziłem na palcu sperme do jej pochwy (jak pisałem umyliśmy ręce i to było ponad 20 minut po wytrysku). Dla mnie jest to niemożliwe, bo plemniki żyją max 5 minut w temperaturze pokojowej. Codziennie zauważa u siebie nowe objawy "rzekomej" ciąży. Że ją bolą piersi, że pojawiły się jej żyłki na piersiach, brak apetytu, ból brzucha, a także odbijanie się. Dodam, że jest strasznie zdenerwowana cały czas, że może być w ciąży i uważam, że to wszystko jest na tle nerwowym. Wczoraj zauważyła u siebie taki biały kolor śluzu o nieprzyjemnym zapachu. Czytałem, że po owulacji tak się może dziać, ewentualnie może mieć jakąś infekcje pochwy (1 raz to robiliśmy więc nie wykluczam). Najbardziej zauważa te objawy jak cały czas o tym myśli i się denerwuje, że może być w ciąży. Pytanie zasadnicze, czy ciąża w taki sposób jak napisałem jest możliwa? Bo jak pisałem wcześniej minęło około 20 minut i umyliśmy ręce, więc raczej nie ma możliwości, żeby zaszła w ciąże przez petting i przez to, że wprowadziłem sperme na palcu, bo uważam, że jej tam nie było ... Proszę o odpowiedzi, czy takie coś jest możliwe, bo ja uważam, że to wszystko jest przez stres i te objawy są normalne przed miesiączką która niedługo powinna się pojawić.

@up: Dodam też, że objawy ciąży się raczej nie pojawiają na drugi dzień, tylko minimum po 2 tygodniach, no chyba, że się myle wink
napisał/a: Gracee 2014-02-01 20:51
Dziewczyna może być spokojna, że w ciąży nie jest. Umyłeś ręce więc były czyste i nie znajdowała się na nich nasienie.
Objawy, które odczuwa dziewczyna to zwykły PMS na który wcześniej prawdopodobnie nie zwracała szczególnej uwagi.
Dodam jeszcze, że w wyniku stresu może wydłużyć się jej cykl i to jest zupełnie normalne.