petting bez wytrysku a ciaza?

napisał/a: ola761 2013-06-16 23:08
Uprawialam petting z chlopakiem, bylismy bez ubran i on ocieral sie penisem w okolicach mojej pochwy. Nie mial wytrysku na pewno, a ja nie wiem czy to dni plodne czy nie bo mam nieregularny okres. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? I jak duza? Prosze o pomoc, juz sie w tym gubie...
napisał/a: noma1 2013-06-16 23:19
możliwość praktycznie żadna
napisał/a: ola761 2013-06-16 23:47
A co z tym preejakulatem? On przeciez tez ponoc zawiera plemniki... nie mialo to zadnego wplywu? Na prawde sie martwie..
napisał/a: noma1 2013-06-17 07:40
myślę, że niepotrzebnie się martwisz. Wbrew pozorom zajście w ciążę nie jest tak proste jak się wydaje. Owszem w prejakulacie mogą znajdować się plemniki, ale na zapłodnienie musiałyby się złożyć jeszcze inne czynniki co w Twoim przypadku wydaje mi się niemożliwe. Partner ocierał się o Ciebie więc szansa na wniknięcie prejakulatu do "środka" praktycznie żadna, do tego nie wiadomo czy miałaś w ogóle dni płodne. Musiałabyś sprawdzić jak nieregularne są te miesiączki czy wahania są rzędu 1, 2 dni czy tydzień i na tej podstawie spróbować obliczyć owulację.

Jeśli natomiast te argumenty Cię nie przekonują zrób test :
_ po 6 dniach hcg z krwi
- po 10 ciążowy płytkowy strumieniowy...bez różnicy

pozdrawiam
napisał/a: Gracee 2013-06-17 09:26
ola761 napisal(a):Uprawialam petting z chlopakiem, bylismy bez ubran i on ocieral sie penisem w okolicach mojej pochwy. Nie mial wytrysku na pewno, a ja nie wiem czy to dni plodne czy nie bo mam nieregularny okres. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? I jak duza? Prosze o pomoc, juz sie w tym gubie...

Szanse na ciąże bliskie zeru. Spróbuj się tym nie denerwować i nie myśleć o tym. Mimo, iż cykle masz nieregularne to dodatkowy stres może jeszcze bardziej wydłużyć Ci cykl.
noma napisal(a):
Jeśli natomiast te argumenty Cię nie przekonują zrób test :
_ po 6 dniach hcg z krwi

Po tylu dniach test z krwi wyjdzie ujemny bo jest wykonany za wcześnie. Testy z krwi najlepiej zrobić nie wcześniej niż 14 dni po stosunku.
noma napisal(a):
Jeśli natomiast te argumenty Cię nie przekonują zrób test :
- po 10 ciążowy płytkowy strumieniowy...bez różnicy

Również test domowy wykonany 10 dni po stosunku robiony za wcześnie i może nie wykazać ewentualnej ciąży. Test domowy najlepiej wykonywać co najmniej 16-18 dni po stosunku.
W obu wypadkach test wykonany za wcześnie to wyrzucenie pieniędzy.
napisał/a: wikam2 2013-06-19 08:54
Co do testów to oczywiście jak mówi Grace a o preejakulacie tutaj :
http://commed.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882
Olu takie zabawy mimo wszystko do bezpiecznych nie należą.