Petting a ciąża, niepokój

napisał/a: alina00 2013-03-04 18:45
Witam.. Chciałabym dowiedzieć się czy jest jakieś ryzyko ciąży. 8-11 stycznia spędziłam 3 dni z moim chłopakiem. Nie doszło między nami do stosunku, jedynie petting. Nie miałam kontaktu z spermą, nie doszedł mi na narządy rozrodcze, staraliśmy się uważać i często myliśmy ręce. Dodam też, że na pewno nie wkładał mi palców do pochwy na której była MOKRA sperma. I na pewno nie było czegoś takiego że ja mu zrobiłam dobrze a potem od razu on mi, tylko stosowaliśmy pewne odstępy czasu. Dodam, że miałam wtedy dni płodne. Okres dostałam normalnie (27 luty), w nocy zaczął mnie boleć bardzo brzuch i pojawiło się lekkie krawienie, następnego dnia było to już obfite krwawienie. Okres trwał 5 dni (zazwyczaj zawsze tak mam). 4 dni miałam już skąpy okres, no i wieczorem zaczęły mnie boleć piersi. 5 dnia (wczoraj), miałam już koncowke okresu i nadal bolaly. No i dzis tez bola.. Jest to takie kłucie, jakby ktoś wbijał mi igłę, jest to ból chwilowy, trwa kilka sekund i przestaje.. I jest tak co jakiś czas. Bardzo się tym martwię.. Dodam też, że przed okresem martwiłam się, że spóźnia mi się okres (źle go wyliczyłam) no i bałam się, że mogłam zajść w ciąże. 25 lutego zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie no ale jest możliwość, że wykonałam go za wcześnie.. Proszę o pomoc, mam problemy z nerwami i jestem bardzo przewrażliwiona.. Gdyby nie ten ból piersi niczym bym się już nie martwiła, ale nie mam pojęcia od czego on może być, przecież okres mi się już skończył. Czy jest jakaś możliwość ciąży?
napisał/a: wikam2 2013-03-04 18:48
Nie ma..............ale tak dla 100% pewności powtórz test. Jego wynik na 99.9% będzie negatywny.
Bolą obie piersi? Nigdy tak nie było? Ile masz lat?
napisał/a: alina00 2013-03-04 18:51
17.. Bolaly ale jedynie przy owulacji , po okresie nie.. Zaczely mnie bolec przedwczoraj, czyli jak jeszcze mialam okres.. Bola obie, ale wydaje mi sie ze jedna bardziej
napisał/a: alina00 2013-03-09 13:27
Witam. Pisałam już tutaj.. Moja wiadomosc brzmiala mniej wiecej nastepujaco:
''Witam.. Chciałabym dowiedzieć się czy jest jakieś ryzyko ciąży. 8-11 stycznia spędziłam 3 dni z moim chłopakiem. Nie doszło między nami do stosunku, jedynie petting. Nie miałam kontaktu z spermą, nie doszedł mi na narządy rozrodcze, staraliśmy się uważać i często myliśmy ręce. Dodam też, że na pewno nie wkładał mi palców do pochwy na której była MOKRA sperma. I na pewno nie było czegoś takiego że ja mu zrobiłam dobrze a potem od razu on mi, tylko stosowaliśmy pewne odstępy czasu. Dodam, że miałam wtedy dni płodne. Okres dostałam normalnie (27 luty), w nocy zaczął mnie boleć bardzo brzuch i pojawiło się lekkie krawienie, następnego dnia było to już obfite krwawienie. Okres trwał 5 dni (zazwyczaj zawsze tak mam). 4 dni miałam już skąpy okres, no i wieczorem zaczęły mnie boleć piersi. 5 dnia (wczoraj), miałam już koncowke okresu i nadal bolaly. No i dzis tez bola.. Jest to takie kłucie, jakby ktoś wbijał mi igłę, jest to ból chwilowy, trwa kilka sekund i przestaje.. I jest tak co jakiś czas. Bardzo się tym martwię.. Dodam też, że przed okresem martwiłam się, że spóźnia mi się okres (źle go wyliczyłam) no i bałam się, że mogłam zajść w ciąże. 25 lutego zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie no ale jest możliwość, że wykonałam go za wcześnie. Proszę o pomoc, mam problemy z nerwami i jestem bardzo przewrażliwiona. Gdyby nie ten ból piersi niczym bym się już nie martwiła, ale nie mam pojęcia od czego on może być, przecież okres mi się już skończył. Czy jest jakaś możliwość ciąży?''

Zrobiłam 4 testy ciążowe.. Jeden 25 lutego, drugi 5 marca, trzeci 6 marca, czwart 7 marca.. Wszystkie wyszly negatywne.. A nadal sie niepokoje, ostatnio prawei codziennie boli mnie glowa, no i te piersi..nie bolą już tak bardzo jak wtedy, ale są takie dziwne.. Kolor sutka lewej piersi jest taki lekko granatowy, no i brodawki sa takie wypukle, pelne.. Przypomne ze do zaplodnienia MOGLO dojsc 8-10 lutego.. czy jest mozliwosc ze 4 testy sie pomylily?
napisał/a: wikam2 2013-03-10 11:34
8-10 lutego czy stycznia?
napisał/a: alina00 2013-03-10 13:47
Lutego, przepraszam za błąd.
napisał/a: wikam2 2013-03-10 15:39
Trzy ostatnie testy były robione w prawidłowym czasie, więc były miarodajne.
napisał/a: alina00 2013-03-10 15:50
czyli nie ma sie o co martwic?
napisał/a: wikam2 2013-03-10 17:24
No wychodzi na to, że ciązy nie ma.