Perlak u 8 miesięcznego dziecka

napisał/a: magdalenka1811 2016-05-06 03:17
Witam
Opisze wszystko od początku...córeczka zaczęła 8 miesięcy kilkanaście dni temu zauważyłam, że coś jej nie daje spać w nocy więc poszłam prywatnie do lekarza - bo tak to długo się czeka...no i lekarz popatrzył w uszko i stwierdził zaczerwienienie. Dostała kropelki i na kontrolę za kilka dni. Na kontroli się okazało, że pediatra widzi tam jakby bąbelek wielkości główki szpilki i kazał iść dl laryngologa...no to w ten sam dzień prywatnie już byłam...dal on maść do smarowania i coś tam wyczyścił - stwierdził, ze to jakby malutka narośl na początku przewodu - zrobił badanie słuchu i wszystko ok, nie miało to wpływu niby na słuch...uszko smarowaliśmy w środku maścią i kontrola...narośl nie zeszła więc skierowanie na oddział do innego miasta na usunięcie - lekarz tutaj nie chciał tego "wyrwać" bo że teraz wszystko co wyjdzie się na badania bierze...to pojechałam z małą na oddział..tam lekarz (niby ma dobrą renomę i go chwalą) zaglądnął i jej to wyciągnął - taki białe naskórkowate coś - na badanie tego nie wziął - stwierdził, że wygląda jak perlak...i że za tydzień do kontroli i że nic się nie dzieje że ok jest i że to jej w niczym nie przeszkadzało...ale teraz jak czytam to jeżeli to ten perlak to skąd...bo że niby może miała zapalenie ucha i to perlakowate zapalenie teraz ma? mała co prawda miała katar i coś ją drażniło w tym uszku...moze przeoczyłam zapalenie ucha wcześniej? w każdym razie chodzi mi o to czy lekarz może poznać po wyciągnięciu, że to perlak czy moze jest źle a lakarz mówi że ok (teraz czytam to spać nie mogę już po nocy) i czy może udać się do innego lekarza? proszę o pomoc:( bo może trzeba zadziałać u innego specjalisty żeby za późno nie było...a może faktycznie nic jej nie jest i panikuje...