Perforacja przegrody nosa

napisał/a: Ola@ 2015-02-06 13:52
Witam . Mam problem z przegrodą i jej perforacją. Dnia 09.12.2014 miałam zabieg prostowania przegrody. Bylam na wyciagnieciu szwow i wtedy Pani Dr powiedziala ze mam tam duze strupki i mam "ladowac" masc oxycort do noska i plukac go woda morska i powinno sie wygoic... niestety wczoraj dostalam krwawienia gdy po raz kolejny odpadl mi strupek i postanowilam sprawdzic co sie w tym nosku dzieje. Kiedy zajrzalam do nosa zobaczylam dziurke na wylot... Mysle ze dlatego ten nos mnie caly czas boli... zle mi sie oddycha. Bylam na ostrym dyżurze laryngologicznym w Zabrzu na Curie gdzie mloda Pani Dr rozesmiala mi sie w twarz i powiedziala ze z tym da sie zyc i przegroda w nosku wogole jest nie potrzebna a jest po to cyt... " zeby nie kusilo" ... jak w kawałach..Ha ha haa no śmiechu po pachy normalnie :/. Jestem przerazona bo czytam ze grozi to zapadnieciem sie nosa... Gdzie moge szukac pomocy bo tu lekarze, ktorzy wg mnie mi spieprz. .... zabieg umywaja rece. Czy uzupelnienie ubytku jest kosztowne i mozna je zrobic jedynie prywatnie, mam 2 dzieci i krucho z pieniazkami. Wyczytałam ze sa OBTURATORY... moze jest to jakies rozwiazanie zeby ktos nie spapral noska innymi operacjami... Czy ktos z Was mial juz to robione ???