Penis, jego czubek i sam-nie-wiem-co

napisał/a: MarshallMcLuhan 2013-06-19 13:12
Dzień dobry.
No cóż, nie będę owijał w bawełnę - mam problem. Jakieś cztery dni temu zauważyłem na żołędzi taką... plamę(?), na której skóra ma zmienioną fakturę. Zresztą widać na zdjęciach. Są takie mikrokrostki, nie wiem szczerze mówiąc nawet jak to nazwać. Początkowo podejrzewałem grzybicę, potem chciałem się pocieszyć i myślałem, że to tylko podrażnienie, a teraz boję się, że to zaczątek jakichś kłykcin. Jestem w stanie pójść do lekarza dopiero za parę dni.
Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z takim problemem albo ma w ogóle podejrzenie, co to może być?
Ach, jeszcze chciałem nadmienić, że trzeci dzień smaruję to Clotrimazolum. Nie wygląda na pomocne. Czasami mam wrażenie, że się zmniejsza, a czasem, że zwiększa, choć pewnie to kwestia oświetlenia w ciągu dnia.
Pozdrawiam Was.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-06-19 13:39
Linki do zdjęć usunąłem bo są niezgodne z regulaminem, ale na na nich nie było nic niepokojącego co by mogło wskazywać na jakiś problem zdrowotny.
napisał/a: MarshallMcLuhan 2013-06-19 13:53
Przejrzałem regulamin i nie wiem, co z tymi zdjęciami było nie tak.
Natomiast jakiś problem niewątpliwie występuje, bo jest to coś, czego nie było i nagle się pojawiło. Pytanie tylko skąd. Nic mnie nie swędzi, nie boli, mogę sikać bez problemu. Ostatni stosunek odbyłem jakieś 3 tygodnie temu, mam stałą partnerkę. Chyba muszę odwiedzić dermatologa.
napisał/a: Expert LeczPaznokcie 2013-07-05 14:40
Witam,
Z opisu trudno stwierdzić jaki ma Pan problem, myślę że najkorzystniej skonsultować go osobiście z dermatologiem.