Pełne ucho

napisał/a: Wieczny_Chory 2009-11-24 15:39
Witam,

Otóż mam taki problem, w moim lewym uchu, ciągle odczuwam jego pełność, tak jakby było czymś lekko zatkane, do tego, ciągle słyszę w nim tak jakby bicie serca. Przy tym wszystkim nie ma bólu, żadnego.

Dodam, iż jeszcze jestem na antybiotyku, miałem stan zapalny, podejrzewałem, że to może być spowodowane zapaleniem, ale jakoś nic mi tu nie ustaje.

Jakieś diagnozy ?
napisał/a: niki009 2009-11-24 20:07
Ale miales stan zapalny ucha? jesli tak to zapewne jest to tym spowodowane odczekaj jeszcze kilka dni powinno przejsc
napisał/a: Wieczny_Chory 2009-11-24 20:58
No właśnie nie wiem czy miałem stan zapalny ucha, nic lekarz o tym nie wspominał.

Dostałem antybiotyk Augametin, z tego co się orientuję, to jest on na zapalenie górnych dróg oddechowych.
Wszystko mi przeszło, a ucho wciąż zatkane, zaczyna mnie to niepokoić :|.
napisał/a: niki009 2009-11-25 20:34
Nie no ale nie rozumiem... Piszesz ze miales stan zapalny, a nie wiesz czego? Z jakimi objawami poszedles do lekarza? Sorry ale troche niejasno napisales... Mozesz wytlumaczyc?
napisał/a: Wieczny_Chory 2009-11-25 23:47
Byłem u lekarza, diagnoza to zapalenie górnych dróg oddechowych.

Byłem również dzisiaj, przeszło mi wszystko, ale nadal mam to odczucie pełności w uchu.
Diagnoza : " Dla mnie to ucho jest dobre, stan zapalny w nim ładnie zszedł, słyszysz szept z 6 metrów, nic nie jest ze słuchem, po mojemu ucho naprawdę jest dobre, jednak proszę skierowanie do laryngologa "

Rodzice mówią, że mam pewno coś jeszcze z zatokami, bo mam pogrubioną szyję, choć sam tego nie widzę, to oni tak uważają.

Coś jeszcze dodać ?