Pękniętu paliczek kciuka

napisał/a: Moralezz 2014-10-26 22:03
Witam. Na treningu sportów walki, doznałem kontuzji, tak jak w opisie tematu. Na początku myślałem, że to stłuczenie, potem jeszcze podczas 3 treningów uraziłem się w ten palec, za każdym razem spuchł, ale na drugi dzień już tak nie bolał. Pojechałem do szpitala zrobili mi prześwietlenie i lekarz usztywnił mi ten palec takim jakby ,,spinaczem" i obwiązał bandażem, po 4 dniach pojechałem do kontroli do ortopedy, oglądnął zdjęcie i powiedział, że to lekkie pęknięcie, ściągnął mi ten opatrunek z palca i kazał smarować 3 x dziennie żelem ,,Olfen" i nie chodzić na treningi przez 2 tygodnie. Boje się bo w miejscu gdzie zgina się palec czasami mnie boli i tak jak by coś tam chrupało przy zginaniu, ale nie za każdym razem. Nie wiem może to normalne chwilowe objawy po takim urazie? Co mam robić? Bardzo proszę o poradę.
Oto link do zdjęcia z prześwietlenia:
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 28c8b994fd703.jpg
W miejscu między jednym, a drugim paliczkiem jest jakieś dziwne zgrubienie - przynajmniej tak mi się wydaje...