Pęknięta prezerwatywa czy jest szansa na ciąże

napisał/a: osia 84 2014-06-07 16:06
Witam. Zacznę od tego że długi czas brałam pigułki antykoncepcyjne ale ze względu na to że czeka mnie bardzo poważna operacja musiałam je odstawić i tak ostatnią pigułkę przyjęłam 23 Kwietna a 28 Kwietnia dostałam krwawienie z odstawienia potem dostałam okres 23 Maja podczas stosunku 4 Czerwca pękła prezerwatywa nie doszło o wytrysku ale mógł dostać się preejakulat a więc udałam się do lekarza który wypisał mi dwie recepty na jednej Prostinor duo a gdybym nie mogła dostać go w aptece to na drugiej recepcje Rigevidon i tak się stało w 8 aptekach nie kupiłam Prostinor więc w koniec konców kupiłam Rigevidon i zarzyłam go tak jak kazał czyli pierwszą dawke to jest 20 godzin od stosunku 4 tabletki i po 12 godzinach nastempne 4 tabletki p zażyciu nie miałam i nie mam jak na razie skutków ubocznych a moje pytanie brzmi czy ta metoda zadziała czy jednak mogło dojść do zapłodnienia proszę o jakies rozsądne odpowiedzi i porady z góry dziękuje
napisał/a: wikam2 2014-06-08 22:56
Uważam, że ta metoda (metoda yuzpe) zadziała jak postinor ( on nie ma 100% pewności!) i jestem w szoku, że w tylu aptekach nie było leku na stosunek "po"!
napisał/a: osia 84 2014-06-08 23:29
Ja też byłam z szokowana ale te urocze Panie mówiły że mogą za mówić ale to niestety potrwa a patrzyły jak bym sobie sama wypisała te receptę albo nie wiem co chciała dzięki za odpowiedz
napisał/a: wikam2 2014-06-09 00:05
Oj szok....normalnie ............wkurzyłabym się w tych aptekach, mega, mega!!! ;))))))
napisał/a: osia 84 2014-06-09 00:21
Bardzo byłam zła nawet zaczęłam ton podnosić a jak w ostatniej aptece której byłam i nie było i wyjęłam receptę na Rievidon bo czas naglił to powiedziała że "Ot znalazła inną metode jak nie ma pigułek po w aptece " Mam nadzieje że ta metoda yuzpe zadziałą ale dziwie się bo nie miałam i jak na razie nie mam skutków ubocznych człowiek to ma pecha
napisał/a: wikam2 2014-06-09 00:46
Wiesz co....takie apterarki to niech się ....walą, o! :)))
Po postinorze nie musi być żadnych skutków ubocznych, ja takowych nie miewałam ;) ...tak więc po yuzpe tak samo.
napisał/a: osia 84 2014-06-09 13:42
Wiesz poprostu może nie potrzebnie schizuje że doszło do zapłodnienia bo tak na prawdę to był drugi cykl bez tabletkowy i pierwsze cykl bez tabletkowy trwał 25 dni a teraz nie wiadomo mógł się wydłużyć ale ciąża mi teraz nie bardzo a i wogóle bym nie chciała bo mam już dzieci i nie planuje więcej tym bardziej że za miesiąc mam operację i dlatego musiałam zrezygnowac z pigułek jak myslisz kiedy moge zrobic test ciążowy taki paskowy by był wiarygodny bo już doszukuje się objawów ciąży.A tak z innej beczki 22 Maja miałam USG ginekologiczne i w tym dniu moje endometrium miało 3mm i Pani doktor powiedziała że do okresu jeszcze trochę a dostałam go 23 Maja więc już nie wiem
napisał/a: osia 84 2014-06-13 17:30
Witam.Wiem że zadaje wiele pytań ale mam jeszcze jedno pytanie metode yuzpe zastosowałam 5.06 a dziś dostałam krwawienie o średnim nasileniu czy to może być okres trochę przyspieszony bo teraz po odstawieniu pigułek cykl miałam 25 dni a teraz minęło 21 dni czy raczej to wina zastosowanej metody pa??Proszę o odpowiedz ?
napisał/a: osia 84 2014-06-16 19:32
Mimo tego że wystąpiło u mnie to nie za duże krwawienie wykonałam dzis test ciążowy z porannego moczu wynik negatywny czy 12 dni od stosunku jest wiarygodny dzis jest mój 25 cyklu??
napisał/a: osia 84 2014-06-22 20:27
Czy test ciążowy(pink test) wykonany 17 dni od stosunku z porannego moczu daje wynik wiarygodny (wynik ujemny) był to 30 dzien cyklu a z 21/22 dzien cyklu wystąpiło krwawienie o srednim nasileniu trwało 4 dni??
napisał/a: wikam2 2014-06-22 21:42
20 dni po stosunku jest okey :)
napisał/a: osia 84 2014-06-22 23:00
Dzięki za odpowiedz no to mnie nie pocieszyłaś czyli jeszcze nie czas wyluzować w powyższej sytuacji :((,bo już strasznie shizuję że jednak metoda yuzpe się nie powiodła i jestem w ciąży