pękające pięty

napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:00
Witam,
Problemem mojego męża od lat są pękające pięty był u dermatologa dostał neomecynę do smarowania w pęknięcia i linomag do natłuszczania wszystko super się wygoiło. po ok 2 miesiącach problem powrócił,stosował wtedy kompresy na noc z maści z witaminą chyba A historia znów się powtórzyła i wszystko się wygoiło ale też na krótko.Kupował też specyfiki schola ale wszystko na krótką metę.
Proszę o poradę co można jeszcze stosować.
napisał/a: piotrosiama 2010-11-30 22:04
Skuteczna jest maść nagietkowa, tylko trzeba ją kupić w aptece z lekami homeopatycznymi.
napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:10
piotrosiama13 napisal(a):Skuteczna jest maść nagietkowa, tylko trzeba ją kupić w aptece z lekami homeopatycznymi.

ale czy efekt będzie długotrwały?????? czy robić z niej kompresy na noc czy wystarczy cienka warstwa????????????
napisał/a: piotrosiama 2010-11-30 22:13
Ja smarowałam pięty na noc i zakładałam skarpetki bo to tłusta maśc. Można i częściej. Mnie bardzo pomogło na pękające pięty i teraz tylko okresowo zdarza mi się ją stosować.
napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:15
piotrosiama13 napisal(a):Ja smarowałam pięty na noc i zakładałam skarpetki bo to tłusta maśc. Można i częściej. Mnie bardzo pomogło na pękające pięty i teraz tylko okresowo zdarza mi się ją stosować.

A NIE MA TEJ MAŚCI W NORMALNEJ APTECE?????
napisał/a: piotrosiama 2010-11-30 22:18
Jest tylko że w aptece homeopatycznej do jej sporządzenia stosują naturalny wyciąg z nagietka. Jeśli jestes z W-wy lub okolic to podam Ci adres tej apteki.
napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:24
piotrosiama13 napisal(a):Jest tylko że w aptece homeopatycznej do jej sporządzenia stosują naturalny wyciąg z nagietka. Jeśli jestes z W-wy lub okolic to podam Ci adres tej apteki.

W DOMU MAM NAGIETKOWĄ Z"ZAKŁADU PRODUKCJI LEKÓW" KOLBUDY
A JA JESTEM Z SIEDLEC OK 100 KM DO WARSZAWY RACZEJ NIE POLECĘ ALE MOŻE PODASZ MI FIRMĘ U NAS JEST SKLEP ZIELARSKO HOMEOPATYCZNY TO SPRAWDZĘ
napisał/a: piotrosiama 2010-11-30 22:30
Sprawdziłam i nie mam już tego opakowania ale podam Ci namiar = ul. Miła 33 tel. 22-636-82-49.
napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:34
piotrosiama13 napisal(a):Sprawdziłam i nie mam już tego opakowania ale podam Ci namiar = ul. Miła 33 tel. 22-6368249.[/q
mam jeszcze jeden problem(przepraszam ze zawracam głowę) KURZAJKI były wymrażane( u dermatologa) smarowane duofilmem,brodacitem wartnerem i wartixem wymrażane teraz zostały mi tylko dwie ale uporczywe w tym jedna około paznokciowa na czym polega laser i czy jest skuteczny?
napisał/a: piotrosiama 2010-11-30 22:38
Wprawdzie bardzo dawno temu miałam kurzajki i wtedy nie było laserów więc nie mam doświadczenia. Ja miałam tylko pojedyńcze sztuki na palcach i pozbyłam się w bardzo prozaiczny sposób - było lato i smarowałam je polnym mleczem. Teraz są inne metody bardziej profesjonalne.
napisał/a: elaolszewska 2010-11-30 22:40
piotrosiama13 napisal(a):Wprawdzie bardzo dawno temu miałam kurzajki i wtedy nie było laserów więc nie mam doświadczenia. Ja miałam tylko pojedyńcze sztuki na palcach i pozbyłam się w bardzo prozaiczny sposób - było lato i smarowałam je polnym mleczem. Teraz są inne metody bardziej profesjonalne.

może i profesjonalne ale chyba nie wiele skuteczniejsze:)
pozdrawiam i dziękuje
napisał/a: anwil 2010-12-01 12:41
Dzieki przy okazji za ta rade na kurzajki z mleczem polnym ! na pewno w lato zastosuje !! a do lata juz niedaleko
Co do piet ostatnio dowiedzialam sie o badaniach, ktore twierdza , ze zarowno rece jak i stopy sa naturalnym regulatorem ciepla w organizmie i nie powinny !!! byc ubierane w skarpety !!! tak dlugo jak dlugo nie musimy ubierac rekawiczek.
Juz od niemowlaka sie ten regulator zaburza przez skarpety itp. wiec organizm "zapomina" Byc moze to jest powodem , ze stopy tak wysychaja lub sie poca. Znam osoby , ktore przez praktycznie caly rok nie ubieraja juz skarpet , tylko klapki czy pantofle na gole stopy i problemy zniknely. Moze warto wrocic do natury .
Kazdy moze wyprobowac sam