Pęcherzyki na gardle

napisał/a: proszeoodpowiedz 2013-06-12 20:36
Czesc jakies 4 tygodnie temu mialem Angine Viceneta cale biale migdaly naprawde okropne , nie moglem przelykac nawet wlasnej sliny , wiec bylem z 3 razy u lekarza I raz w szpitalu na noc pod kroplowkami z antybiotykiem.. wrcuilem do domu I nadal bralem antybiotyk I przeszlo po 2 tygodniach przestalem brac antybiotyk I dostalem bol gardla po kilku dniach pojechalem do szpitala bo przerazily mnie pecherzyki na tyle gardla wiec powiedzieli mi ze to jest infekcja I mam antybiotyk ale strasznie mnie one nie pokoja , mam do tego kaszel I odkalsuje flegme.. PROSZE O POMOC CO TO SA TE PECHERZYKI NA TYLE GARDLA ! Z GORY DZIEKUJE !!! GARDLO JUZ MNIE NIE BOLI !
napisał/a: sitak23 2013-06-12 23:08
proszeoodpowiedz napisal(a):Czesc jakies 4 tygodnie temu mialem Angine Viceneta cale biale migdaly naprawde okropne , nie moglem przelykac nawet wlasnej sliny , wiec bylem z 3 razy u lekarza I raz w szpitalu na noc pod kroplowkami z antybiotykiem.. wrcuilem do domu I nadal bralem antybiotyk I przeszlo po 2 tygodniach przestalem brac antybiotyk I dostalem bol gardla po kilku dniach pojechalem do szpitala bo przerazily mnie pecherzyki na tyle gardla wiec powiedzieli mi ze to jest infekcja I mam antybiotyk ale strasznie mnie one nie pokoja , mam do tego kaszel I odkalsuje flegme.. PROSZE O POMOC CO TO SA TE PECHERZYKI NA TYLE GARDLA ! Z GORY DZIEKUJE !!! GARDLO JUZ MNIE NIE BOLI !

to jest naciek limfatyczny
napisał/a: proszeoodpowiedz 2013-06-13 16:21
Co to oznacza ? Co mam zrobic ?!!
napisał/a: sitak23 2013-06-14 00:37
proszeoodpowiedz napisal(a):Co to oznacza ? Co mam zrobic ?!!

isc do laryngologa ,zrobic ewentualnie wymaz z gardła ,
napisał/a: proszeoodpowiedz 2013-06-14 13:27
Ale czy to jest cos bardzo powaznego ?
napisał/a: sitak23 2013-06-15 01:19
proszeoodpowiedz napisal(a):Ale czy to jest cos bardzo powaznego ?

nie raczej nie