Pasożyty ?

napisał/a: takamalatakaduza 2015-06-04 20:39
Drodzy forumowicze :)
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale , jezeli nie z góry przepraszam .
Od dłuzszego czasu zarywam noce , czesto podczas jedzenia boli mnie brzuch , niby czuje sie pełna ale za chwile znowu jestem głodna , budze sie w nocy z wilczym głodem na słodycze gdzie po prostu sie objadam jak głupia -przez co przytyłam . Czesto po zjedzeniu czegos odczuwam gilgotanie w brzuchu że musze znowu coś zjeść . Przeczytalam dosyc sporo artykułow o pasozytach wiec postanowilam sie odrobaczyc Ovanexem ( Dodam iz mieszkam w Anglii i Gp kiedy powiedzialam mu o tym zlekcewazyl - ze trzeba jesc z miski psa zeby miec pasozyty . Tabletki ovanex sa bez recepty ) . Po zazyciu tabletek wyszły ze mnie pasozyty . Nie wiem dokladnie czy to były owsiki bo wygladały na grubsze niz owsiki ale za to za krótkie na glisdy ( Mialam kiedys owsiki w dziecistwie i pamietam jak wygladaly ) . po 2 tyg powtorzylam kuracje i znowu wyszło ze mnie plus 2 dni pozniej mialam silne bole glowy , ogromne zmeczenie , puchniecie - nie wiem czy bylam chora czy pasozyty wydalaly toxyny ( naprawde tyle sie tego naczytalam ze juz sama nie wiem . Jenak po jakims czasie znowu mialam swedzenie , ogromny wilczy apetyt na slodkie po prostu budzenie sie w nocy zeby zjesc , pochlanianie chleba ( nie wiem czy to po prostu z nerwow ) wiecznie mam brzuch napuchniety , ibs , problem z wyproznianiem jakby wiecznie byl pelny . Od 3 dni zazywam vermox . Wczoraj widziałam cos ala ryz ( ryzu nie jadłam ) i kilka białych robakow a dzisiaj juz sama nie wiem czy to jest mozliwe ... Kształtem przypominało slimaka bez skoroupki , wydaje mi sie ze miało oczy po bokach . Nie dało sie tego rozgniesc patyczkiem i było dosc sprezyste jakby własnie slimak . Wysłałalam kolezance zdjecia i pokazałam chłopakowi bo naprawde nie wiem co mam myslec o tym wszystkim czy to jest w ogole mozliwe ? Oboje stwierdzili ze faktycznie to przypomina wygladem, porownalam do motylicy ale nie wiem czy jest to mozliwe wydalic motylice . Dzwonilam do Gp ale brak wolnych miejsc . Czy ktos moze wie jakie sa produkty wskazane przy pasozytach , co mozna jesc , czego unikac ? Z gory dziekuje za odpowiedzi
napisał/a: takamalatakaduza 2015-06-04 20:40
Może jest jakas osoba któ¶a wie jak rozpoznac pasozyty wygladem , co to moze byc ? ( mam zrobione zdjecie )
napisał/a: wikam2 2015-06-04 21:04
Wstaw zdj.pasozyta, może szybciej otrzymasz odp :)
napisał/a: takamalatakaduza 2015-06-04 21:19
Wczoraj nic nie jadłam co mogłoby przypominac takie coś , to było galaretowate mięsiste ....