Parę problemów z ukł. pokarmowym.

napisał/a: elmo124 2012-07-31 17:05
Witam! Od jakiegoś czasu (2 tyg.) mam ciągłe bóle brzucha,raz mniej,raz bardziej,po przebudzeniu i na wieczór chyba najbardziej i jak zjem coś porządnego również odczuwam takie bóle.Odżywiam się zdrowo,żadnych chipsów,używek,słodyczy itp.
Od czasu wystąpienia problemów z ukł. pokarmowym zaprzestałem również pić alkohol,a piłem go i tak rzadko,było to co najwyżej piwo,czy drink.Aktualnie po wypiciu choćby kilku łyków alkoholu,choćby piwa zaczyna mi się robić gorąco,pocę się i odczuwam ból brzucha,ciężko jest określić miejsce bólu.Na środku i głęboko,ale również na górze w kierunku zakończenia mostka,czy też niżej po mojej lewej stronie.Kolejny problem,który występuje to fakt iż po zjedzeniu czegokolwiek nie odczuwam sytości aż takiej jaką odczuwałem przed tymi "objawami czegoś".Do tego dochodzi fakt,że nie wypróżniam się do końca,a wczoraj miałem przypadek,że jakby to nazwać moja kupa była niespotykanie duża,a wraz z nią wypływała brązowa woda,czy coś takiego i częściej "pierdzę".
Pod wieczór mam uczucie takie jakbym nie wypróżnił się do końca,przez co nie mogę szybko zasnąć bo to tak jakby uwiera,przeszkadza itp.
Nie wiem,czy to wątroba,wyrostek,czy jakiś refluks,dlatego proszę o jakieś opinie i porady.
Wróciłem dopiero co z urlopu (nic egzotycznego itd. również nie spożywałem) i nie miałem okazji jeszcze udać się do internisty.