Parcie, kłucie w pecherzu, zawroty głowy, mrowienie kończyn

napisał/a: exero 2016-07-20 08:22
Witam wszystkich serdecznie.
Chciałem prosić o pomoc z problemem z którym walczę od 2,5 miesiąca, który nie daje mi żyć.
Zaczęło się od stosunku z zupełnie obcą mi dziewczyną za granicą (tak, wiem) i od tej pory zaczęły się moje problemy.
Po tygodniu zacząłem odczuwać zawroty głowy. Na początku trwały zazwyczaj rano od 8 do 13. Teraz trwają tylko podczas zaśnięcia (zamykam oczy i lekki helikopter). Potem zaczęły mrowić mnie palce u obu rąk i nóg przy teoretycznie normalnych pozycjach - siedziących, leżących itp. Następnie doszły parcia na pęcherz i tępe kłucie oraz wzdęcia. Wszystkie te objawy towarzyszą mi do dzisiaj praktycznie codziennie z różnym nasileniem. Kilka razy zauważyłem też świeżą krew na papierze po "dwójce". Wziąłem czopki i w większości pomogło - czasami jeszcze występuje.
Prosiłbym o pomoc, ponieważ lekarze zbywają mnie i nie chcą pomóc.
Badania które wykonałem po ryzykownym zachowaniu:
- 3 dni - wizyta u wenerologa.
Zlecono badanie krwi, wymaz z cewki. Badano kiłę, rzeżączkę, grzyby - wynik ujemny
- wenerolog stwierdził, że z jego strony to wszystko, gdy zapytałem o chlamydie trach. nie wiedział jakimi badaniami wykrywa się tę bakterię.
- 7 dni - badanie ogólne moczu i krwi
Leukocyty - 25/ ul, Azotyny - obecne, Białko - 25 mg/dl, Cukier 51 mg/dl, ph 7, Leukotycy 0-1 wpw
Lekarz internista stwierdził, że wyniki te były prawidłowe i nie ma się czym martwić.
Badanie krwi - wszystko w widełkach norm (cukier, cholesterol itp)
- 13 dni - powtórzono badanie ogólne moczu - wszystko w normie bez obecności cukru, białka, azotyn.
- 20 dni - podejrzenie chlamydii trachomatis,
- 4 tydzień - wizyta u neurologa (ze względu na zawroty) stwierdził na badaniu, że wszystko jest w porządku, ale z powodu objawów dał skierowanie na rezonans głowy.
5 tydzień - wykonano posiew moczu, wyniki: drobnoustrojów nie wyhodowano.
5 tydzień - Zlecono badanie krwi na chlamydię ( w klasie igM), zrobiłem odrazu hpv i hiv.
Wyniki na chlamydie 0,12 (wyniki pozytywny powyżej 0,8)
Wyniki hpv i hiv ujemny. (anty HIv2 i anty Hiv1, oraz p4)
6 tydzień - zlecono usg jamy brzusznej
Wyniki: Bardzo duża ilość zalegania gazów w jelicie, reszta w porządku. Od tamtej pory biorę espumisan, syrop na trawienie oraz tabletki wspomagające trawienie.

Objawy jak były tak dalej są i nic mi nie pomaga. Najgorsze jest kłucie i parcie na pecherz (muszę aż rozpiąć spodnie bo nie mogę wytrzymać siedząc) strasznie to przeszkadza w pracy przy komputerze.

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc i jeżeli jest coś jeszcze nie jasne to postaram się to wyjaśnić
napisał/a: joannanr1 2016-07-21 19:28
Być może ta informacja będzie przydatna:
http://www.wielkoszynski.webity.pl/zakres-c59bwiadczen/inne-choroby-zakazne/atypowe-zakazenia-przenoszone-droga-plciowa/