◯─◯ Panowie i Panie zaczynamy spinanie! ĆWICZENIA! ◯─◯

napisał/a: wikam2 2013-04-24 22:28
Kochani,

Zbliża się okres letni, zaczniemy zrzucać z siebie wszelakiego rodzaju warstwy odzieży.
Zapewne 50-60% z nas bedzie się wstydziło swojej figury, tłuszczyku, który cudnie i żmudnie magazynowaliśmy całą długą tegoroczną zimę.
Większość stwierdzi - eh, co tam...ciało to tylko ciało liczy się to jak się czuję i czy mi z samą sobą jest dobrze.
Nieprawda.
Sama długo tak twierdziłam....niestety niemożliwość założenia krótkich spodenek przy 30 stopniach czy "malutkiej", "cieniutkiej" bluzeczki (bo się wyleje tłuszczyk) w upalne miesiące nie poprawi naszego humoru/nastroju...tylko i wyłącznie nas podłamie.
Zwłaszcza, że DA SIĘ, da się wymodelować ciało!

Wątek zakładam bo chciałabym abyśmy wszyscy przygotowali się do lata czy po prostu zadbali o siebie!
Wymieńmy się tu doświadczeniami, popychajmy się do pracy nad sobą itp!
Zachęcam!


Zaczne od siebie - od 5 tyg. ćwiczę i dbam o jedzenie. Nie mam diety...wyeliminowałam po prostu białe pieczywo (jem ciemny chleb na zakwasie, bez drożdży!), jedzenie przetworzone, słodycze, napoje gazowane i ... tyle. Czasem jem lody a ... ziemniaki (tak uwielbiane przez nas ;)) jem ok. 2 razy w tygodniu. W jakiej postaci? Raz ugotowane, raz pieczone w piekarniku bez tłuszczu. Zamiennik ziemniaków? W końcu tydzień ma 7 dni....
kasza
zupa zamiast 2-ego dania
ryż (paraboliczny)
makaron ( niby niezbyt dietetyczny ale nie jest ziemniakiem)
danie z dużą ilością surówki, białego mięsa....wtedy nie trzeba ziemniaków.


Co ćwiczę? Preferuję ćwiczenia Chodakowskiej. Robię Killera a od tygodnia killera + sklapel.

Efekt? ok. 8cm w talii, 6kg na wadze. A to 4 tyg.
Załacze zdj. jakie wysyłałam dj.fafa....trochę się wstydzę (przez zimę przybrałam :() no ale cóz, trzeba przełamac pierwsze lody ;) Nie wiem czy widzicie różniće, mam nadzieje, że tak...następną fotę wkleję za 2 miesiące, tyle trwa program Chodakowskiej.

Wiem, ze na forum ćwiczy ; djfafa, kisiel, jetta, Ewa....ktoś jeszcze????????????????????????

Zapraszam! Łączmy się i .................wygrywajmy!!!! :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-04-24 22:37
Poprawa bardzo ładna, trochę jeszcze pracy przed Tobą, ale wiem że motywacja jest spora, więc będzie jeszcze lepiej :)

Rób wypiski z każdego dnia, jak znajdziesz czas oczywiście. Pisz co jadłaś, jak trening itp. Możesz pytać jak czegoś nie będziesz wiedziała na pewno ktoś Ci pomoże! (ignoruj tylko Kisiela jak Ci będzie tylko kaszę polecał :))

Powodzenia!!!

ps. Chyba pierwszy dziennik sportowy na Commed ;)
napisał/a: wikam2 2013-04-24 22:44
No z Twoim wsparciem na pewno mi się uda ;)))

Bo zdradzę innym, że z moimi zmaganiami wiele wspólnego ma djfafa. Jest to swego rodzaju fan ładnych ciał czyli...fan zdrowego trybu zycia i dbałości o siebie. Był takim moim mały motorkiem ;)))

Marcin jak wiesz ja największe problemy mam z dietą. Myślę, że Ty też? Wszak wiele rzeczy kusi....Ćwiczenia - rewelacja, odprężają, dodają powera! Tobie też prawda? :)
Mój dziennik - hm.....no postaram się coś napisać czyli......coś rozsądnego zjeść przynajmniej 3 razy dziennie! :D

Dzięki :*
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-04-25 09:45
No zobaczymy czy uczeń prześcignie mistrza :))
napisał/a: ewka35 2013-04-25 10:41
Kama wspaniałe efekty.........gratuluję!!!
napisał/a: wikam2 2013-04-25 10:46
O dzięki! :)))
Też się przyłączasz prawda? :) Tzn wiem, ze nie zrzucasz ale ćwiczysz :)
..idę Cię zrobić na niebiesko bo coś mi kolor uciekł...
napisał/a: ewka35 2013-04-25 11:01
Pewnie że się przyłączam,takie tematy jak najbardziej:)))
I dołączam się też do Twoich słów że DA SIĘ:)))
Na początku nie jest łatwo,szczególnie jak sobie ktoś wmawia że nie jest stworzony do wysiłku fizycznego...........nic bardziej mylnego!:))
Oczywiście wyjątki to choroby które na to nie pozwalają,ale to inna strona medalu:)
Jesteś doskonałym przykładem na to że jak się chce to się da bo też marudziłaś że nie chcę Ci się ćwiczyć
A dzisiaj jesteś przykładem do naśladowania:)))
napisał/a: wikam2 2013-04-25 11:12
ewka35 napisal(a):
Jesteś doskonałym przykładem na to że jak się chce to się da bo też marudziłaś że nie chcę Ci się ćwiczyć


100% racji :))))))))))) Najęczałam się ja głupia :D

ewka35 napisal(a):A dzisiaj jesteś przykładem do naśladowania:)))


Bardzo mi miło :)

Swoją drogą okazuje się, że przy mojej niedoczynności ćwiczenia też działają. Nie TSH głupieje tylko moje złe nawyki ;)
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-04-25 13:43
Ale choroba to super wymówka :)) Wiesz mam niedoczynność tarczycy to i tak nie schudnę, wiec po co ćwiczyć, jeść zdrowo itp. - takie teksty słyszę bardzo często, szczególnie jak chodziłem jeszcze do endokrynologa gdzie średnia waga pacjenta z niedoczynnością to była 100 kg.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-04-26 22:41
Kama - gdzie zdrowe tłuszcze jak oliwa, ile g spożywasz w ciągu dnia? :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-04-27 06:34
Coś dziennik kuleje :)))
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-04-27 08:38
djfafa napisal(a):Coś dziennik kuleje :)))

Dla dzienników powinien być utworzony osobny dział. Jak każdy zacznie wypisywać w jednym temacie co je, bije w pupę, jak trenuje to zrobi się 2 hydepark ale patrząc na zainteresowanie wątku to jest to wręcz niemożliwe :))