Pajączki, żylaki w młodym wieku

napisał/a: JustynaL89 2010-06-18 16:06
Mam 21 lat i od jakis 2-3 lat na udach i podudziach pojawiły mi się pajączki. Odkąd pamietam mam b.widoczne żyły... i tu mam pytanie, a mianowicie, czy jest na to jakis sposob? np jakas masc albo cos co moglabym kupic w aptece, na zmniejszenie widocznosci tych pajaczkow...
napisał/a: katpat 2010-06-24 20:04
Slyszalam ze laser moze pomoc, nie jestem pewna czy na pajaczki ale napewno na pekniete naczynaka.
napisał/a: piotrosiama 2010-06-24 20:23
Witam !
Laser dobry - ale na pękające naczynka.
Z tymi pajączkami to problem. A jak jest u Ciebie ze sprawami krążeniowymi ? Z tego co piszesz masz tendencję do żylaków i warto o nogi jak najszybciej zadbać. Ja wprawdzie nie mam żylaków lecz chyba problemy z krążeniem. Zdecydowałam się więc na konsultację z chirurgiem naczyniowym. Ale lato za pasem i długie terminy oczekiwania.
Pozdrowionka.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-05-12 10:38
I jak ma się sprawa z żylakami?
napisał/a: gosiek_gos 2015-09-22 12:38
Laser na żylaki jak najbardziej - efekt dużo lepszy niż w przypadku "drucianej sondy" - widziałam kiedyś ten zabieg w TV, myślałam,że padne. Poza tym laser redukuje ryzyko nawrócenia problemu - bardzo, bardzo polecam. Moja mama miała (niestety problem dziedziczny i pewnie też u mnie się tak to skończy) i jest naprawdę fajny efekt (PLCertus, jechałyśmy zza Wrocławia specjalnie) - chyba nawet nie wierzyłyśmy, że będzie aż taki. Oczywiście estetyka estetyką, zdrowie w tym wszystkim najważniejsze.