Padaczka

napisał/a: eruanna 2014-12-11 10:20
chcialam spytac bo za 2 miesiace mam wizyte u lekarza. w wieku 13 lat zdiagnozowali u mnie padaczke. mialam 4 napady w ciagu kilku lat. w wieku lat 15 mialam rozpoznane zaburzenia psychotyczne w przebiegu padaczki. do lat 19 nie mialam zadnego napadu. lekarz odstawil leki i uznal za zdrowa. kilka lat pozniej trafilam do szpitala gdzie zdiagnozwoano zaburzenia osobowsci bez zadnych badan i po ataku siechu i placzu. kilka dni temu odkrylam u siebie nie pokojace objawy. mysli samobojcze stany depresyjne, leki, wzrost agresji. nie pamiec ,tego co robie , i co sie ze mna dzieje. i kto co do mnie mowi bywa ze nie rozumiem tego wcale. 2 razy mialam omam. kilku sekundowe napiecia miesni. de novo , de javu, uczucie bytu nie bytu, fale goraca fale zimna, nie logiczne mowienie myslenie, spowolnienie intelektualne ,lekka dezorientacja, otepienie czasem jestem zmeczona kiedy sie budze. dobry chumor mimo agresji.bol glowy nudnosci jestem czasem nadmiernie pobudzona. moga to byc objawy remisji padaczki?