paciorkowiec

napisał/a: walkingdead 2013-07-13 18:48
Witam, dwa dni po stosunku oralnym strasznie zaczelo mnie bolec gardlo, mialem powiekszone wezly chlonne, a takze biegunke i mdlosci. Doszla do tego wysypka na rekach. Poszedlem do lekarza ktory stwierdzil ze to paciorkowiec. Przepisal mi antybiotyk ktory zlikwidowal wysypke na rekach, rowniez tak bardzo nie bolalo mnie gardlo. Niestety w trakcie brania antybiotyku choroba przerzucila sie na nogi. Zaczely sie pojawiac dziwne bolace gozki wokol ktorych pojawialy sie "siniaki". Zaczalem smarowac to mascia Mupirox i przynosilo to rezultat jednak codziennie pojawialy sie nowe. Po wybraniu antybiotyku choroba na rekach powrocila, rowniez pojawila sie opryszczka. Oprocz tych normalnych chorobowych pecherzy pojawiaja sie rowniez jeszcze inne male krostki... Nie wiem juz co robic. Przeciez nie bede cale zycie jechal na antybiotyku. Nie moge sie pozbyc tego paciorkowca z mojego ciala.
napisał/a: walkingdead 2013-07-15 09:39
Bylem dzis u lekarza rodzinnego znowu i przepisal mi encorton i lorinden A. Myslicie ze hormon cos pomoze na paciorkowca?