paciorkowiec (obawa o HIV)

napisał/a: walkingdead 2013-07-08 15:34
Witam,
3 tygodnie temu odbyłem stosunek oralny. Niestety dwa dni po tym Zaczął się ból gardła, biegunka i dziwna wysypka na rękach. Jako że miałem rok wcześniej stosunek płciowy (w zabezpieczeniu) myślałem że mogło to być hiv. Zrobiłem więc badanie jednak miałem wynik ujemny. Następnie udałem się do lekarza dermatologa, który stwierdził u mnie paciorkowca. Przepisał mi antybiotyk, który pomógł mi na krosty na rękach (zniknęły po paru dniach). Niestety choroba przeniosła się teraz na nogi. Najpierw zaczęły mi się pojawiać guzki pod skórą a później wokół tych guzków siniaki. Smarowałem pimafucortem lecz to nic nie dało. Mimo upływu 3 tygodni nadal chodzę do toalety 2-3 razy dziennie. Może to być spowodowane antybiotykiem? Jest to taromentin. Dziś udało mi się dostać maść Mupirox, którą własnie stosuje się na takie ropienie powstałe przez paciorkowca. Lecz nadal boję się że mogło zajść ryzyko zakażenia HIV gdyż to badanie nie dało mi 100% pewności (było robione około 2 tygodnie po stosunku oralnym). Nie mogę przerwać tej biegunki. Są dni gdzie chodzę raz do toalety a są dni że częściej. To trwa już zdecydowanie za długo. Czy ta maść mi pomoże ?
napisał/a: walkingdead 2013-07-10 13:13
Pomylilem dzialy? Moze przeniose ten watek do dzialu "laryngolog"? Albo cos w tym stylu bo tu nadal nie mam odpowiedzi...