Pachwina/UDO, POMOCY SZYBKO

napisał/a: Krysteq 2014-09-05 14:06
Witam. Jestem 16 letnim "piłkarzem". 3tyg temu, bez rozgrzewki kopnąłem piłkę, rozpoczął się bardzo bolesny ból w pachwinie, w prawej nodze (jestem prawo nożny). Zlekceważyłem to, opuściłem trening po 20 min (miał trwać 2h) po 2 dniach wznowiłem ćwiczenie z bólem, było nie najgorzej, lecz bolało, mielismy 4 dni odpoczynku przed meczem wiec troche odpocząłem, zagrałem mecz było całkiem ok, mimo to, po dniu ból wrócił, myslalem ze to minie, bądź coś. Po sparingu wróciłem do domu 3 dni temu. Ból jest silny, pachwina wciąż " rwie " a na udzie zrobiło się jakieś wypukłe miejsce jakies 10cm nad pachwiną, jest twarde i ma około 5x5 cm szerokosci i wysokosci. Jutro mam mecz, musze zagrać mimo bólu, jednak to boli nawet przy chodzeniu (przy bieganiu mniej) Chyba że ustawie noge troche bokiem to jest masakra. wtedy rwie od pachwiny do kolana, straszny ból smaruje noge maścią " VIPROSAL B " Jednak mało wiele pomaga, jechac dzis do szpitala? Prosze o szybką odp. Błagam :C .

PS. Gdy dotknę to wypukłe miejsce boli bardzo.. :/
napisał/a: Krysteq 2014-09-05 14:08
Krysteq napisal(a):Witam. Jestem 16 letnim "piłkarzem". 3tyg temu, bez rozgrzewki kopnąłem piłkę, rozpoczął się bardzo bolesny ból w pachwinie, w prawej nodze (jestem prawo nożny). Zlekceważyłem to, opuściłem trening po 20 min (miał trwać 2h) po 2 dniach wznowiłem ćwiczenie z bólem, było nie najgorzej, lecz bolało, mielismy 4 dni odpoczynku przed meczem wiec troche odpocząłem, zagrałem mecz było całkiem ok, mimo to, po dniu ból wrócił, myslalem ze to minie, bądź coś. Po sparingu wróciłem do domu 3 dni temu. Ból jest silny, pachwina wciąż " rwie " a na udzie zrobiło się jakieś wypukłe miejsce jakies 10cm nad pachwiną, jest twarde i ma około 5x5 cm szerokosci i wysokosci. Jutro mam mecz, musze zagrać mimo bólu, jednak to boli nawet przy chodzeniu (przy bieganiu mniej) Chyba że ustawie noge troche bokiem to jest masakra. wtedy rwie od pachwiny do kolana, straszny ból smaruje noge maścią " VIPROSAL B " Jednak mało wiele pomaga, jechac dzis do szpitala? Prosze o szybką odp. Błagam :C .

PS. Gdy dotknę to wypukłe miejsce boli bardzo.. :/



DODAM Że JESTEM POMOCNIKIEM, biegam strasznie dużo, Obrona/Atak, potrafie biec tak w dwie strony na pełnej szybkosci, staram się jak mogę by grać coraz lepiej, trenuje wyczerpująco jednak odpoczynek nic nie daje.