Owulacja

napisał/a: jpkrk 2016-02-11 07:32
Cześć powiesz mi coś na ten temat ? 20 stycznia miałam okres. Kochałam się z chłopakiem w 18 dzień cyklu ( seks przerywany) dodam że to jest trzeci miesiąc po odstawieniu lesine. Mam stwierdzone policystyczne jajniki. Cykl trwa między 36-38.kiedy mogłam mieć dni płodne jeśli nie potrafię tego stwierdzić ? Mam nadzieje ze nie wyniknie nic z tego ? Proszę o odpowiedź
napisał/a: soaring 2016-02-11 09:43
Jeśli masz PCO i niedawno odstawiłaś pigułki to może wcale nie masz owulacji. Bez obserwacji cyklu nie powiem Ci czy masz owulacje 12 dnia, 14, czy może 18. Każdy ma inaczej. Jeśli masz się stresować to kup sobie testy owulacyjne i sprawdzaj. Oczywiście pełnej gwarancji nie dają, bo plemniki są w stanie kilka dni przeżyć w drodze do komórki jajowej, więc już na kilka dni przed owulacją ryzyko jest.
napisał/a: jpkrk 2016-02-11 09:47
To trzeci miesiąc od odstawienia tabletek po roku czasu. Aktualnie mam bardzo mało śluzu. Tydzień temu miałam bardzo dużo białego który zostawial spory ślad na bieliźnie
napisał/a: soaring 2016-02-11 10:30
Sama sobie odpowiedziałaś na pytania ;)
napisał/a: jpkrk 2016-02-11 10:36
Czyli owulacji nie było mam rozumieć ?
napisał/a: soaring 2016-02-11 11:58
Ale zrozum, że nie jestem wróżką i naprawdę nie wiem. Obstawiam, że ten śluz sprzed tygodnia mógł być owulacyjny.
napisał/a: jpkrk 2016-02-11 13:02
Hmm myślałam że owulacyjny jest przeźroczysty mógł być zmieszany z białym takim jak mleko
napisał/a: soaring 2016-02-12 23:28
no pewnie u każdej kobiety jest trochę inny. mój jest podobny do białka jajka kurzego - czyli białawy, ale nie jest przezroczysty i ciągnący się właśnie jak białko.
napisał/a: jpkrk 2016-02-15 11:37
To w takim razie mnie jest ciężko cokolwiek stwierdzić ? Mam nadzieje ze szanse na ciążę są słabe ?
napisał/a: soaring 2016-02-15 19:37
ale naprawdę nie oczekuj że zgadnę. miałaś jakiejś długości cykle przed pigułami, gdzieś tam po drodze owulacje, więc to Ty mogłabyś określić, czy teraz ryzyko było czy nie. jednocześnie piguły mogły namieszać. a skoro do tego masz PCO to już w ogóle zgaduj zgadula czy cykl był owulacyjny i czy raczyłaby komórka jajowa połączyć się z plemnikiem, o ile jakieś wpadły.
po co się Dziewczyno tak schizujesz tą ciążą? jak nie masz 20 lat i zera zaburzeń to naprawdę nie jest takie łatwe zaciążyć. a jeśli Cie to tak spina to stosuj jakieś środki. pigułki nie są jedyne na świecie. wkładki, prezerwatywy, inne globulki. no i teraz dostępne są też bez recepty tabletki "dzień po" typu elle one.
napisał/a: wikam2 2016-02-15 20:10
Wtrącę się bo - pisałam Ci od 2010 roku co z ciążami etc.
Jeśli nie weźmiesz się za siebie to oszalejesz!!!!
Pisałam także, że śluz płodny może być tylko przy szyjce macicy ;)
A z tego co pamiętam to i tabsy PO Cię strsowały...
napisał/a: jpkrk 2016-02-15 20:29
Oszalec idzie tylko dlatego ze się nie zna swojego organizmu