Owulacja? Nie wiem już sama.

napisał/a: sarenka007 2013-03-13 21:44
Ogólnie pod koniec grudnia miałam ryzykowną sytuację z chłopakiem-którego kocham. Najpierw on doszedł przez masturbację, a potem dokończyłam te zabawy u niego oralnie-domyślcie się :P ... Następnie wstał ubrał się poszedł(bokserki koszulka spodnie) oddać mocz 2x, zapaliliśmy papierosa napilismy się jakiegoś soku - ogólnie trwało to jakieś 10 min - 15min,ale raczej 10. Następnie bawiliśmy się znowu ale tym razem on "wszedł we mnie" na chwilę dosłownie minute...Ale ja jednak nie chciałam(bo ogólnie nie współżyjemy). Były to raczej dni niepłodne bo to już 27 dzień cyklu a mój cykl ma dni 28-30 . Po tym zdarzeniu po 5 dniach dostałam miesiączki.Normalnej. W sytyczniu zauważyłam przy czasie owulacji ten śluz białka kurzego,klarowny. Następnie przyszedł luty i miesiączka też,owulacja była skąpsza(ale wystąpiło plamienie) może przez to że w styczniu przyjmowałam kwas foliowy,a teraz od lutego - nie. W styczniu przez obawy przed ciążą przeszła załamanie nerwowe...I wbiłam sobie,że w ciąży jestem. W lutym pomimo 2 miesiączek...i owulacji wykonałam test. Wyszedł negatywny. W marcu przyszła miesiączka - normalna. I teraz niby czas na owulacje ale nie wiem czy to moje ponowne schizy czy nie wiem co...Że moge być jednak w ciąży :C Wczoraj zauwżyłam (był to 11dc) taki klarowny , rozciągliwy śluz z domieszką krwi...Ale w 11dc ? I dzisiaj już go raczej nie ma,a do tego zaczynają mnie pobolewać piersi przy dotyku nie jakoś tak bardzo lekko,i mój brzuch nie wiem czy jest okragły nie wiem......jest taki przeźroczysty z domieszką białawego jest niby rozciągliwy ale tak średnio...Co myślicie...?Może to jednak ciąża :C
napisał/a: Gracee 2013-03-13 22:38
Dziewczyno wyluzuj! Ciąży nie ma. Śluz płodny może pojawić się w 11 dc i to nic dziwnego. Od owulacji możesz odczuwać napięcie w piersiach i ich bolesność a także obrzmiałość to tzw. PMS. Jeśli wcześniej pojawiał się później to nie wyklucza tego, że w tym cyklu pojawił się wcześniej.
napisał/a: sarenka007 2013-03-13 22:56
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź :) Wiesz mogę wydawać się chora czy coś ale to co się zdarzyło bardzo mnie dotkło i nauczyło.Miałam bardzo wielkie stany lękowe i myślałam o samobójstwie nawet. A najgorsze było w tym to że byłam z tym sama-bo nikt nie potrafił mi pomóc...znaczy była przy mnie przyjaciółka taka jak siostra ale ona nie potrafiła mi pomóc no po prostu. Ale co do mojej natury :D ... Teraz szłam się myć i zauważyłam że w pochwie jest krew czyli to od owulacji już na bank , bo krwi jest mało a w krwi jest taki śluz rozciągliwy-jeszcze nie taki "gluciasty"-za przeproszeniem ale taki płodny. A moje obawy-choć teraz to juz są tylko takie czasem głupie myśli(że to ciąża) że za dużo się naczytałam o tym,że miesiączka występuje czasem w ciąży-ale to chyba jest na prawde wielka głupota?
napisał/a: Gracee 2013-03-14 20:38
W ciąży czasem występują krwawienia ale to nie jest miesiączka. Jeśli od grudnia nie współżyłaś to w ciąży n pewno nie jesteś. Głowa do góry i nie myśl tak o tym bo się wykończysz. Dodatkowo stres może wydłużyć Ci cykl.
napisał/a: wikam2 2013-03-15 20:36
A dlaczego nikt nie czyta tego? :P
http://commed.pl/do-dziewczyn-zadajacych-pytanie-czy-jestem-w-ciazy-vt26955.html