otwarta rana w uchu

napisał/a: Załamana88 2014-02-28 01:06
Witam, zapisałam się na forum ponieważ chciała bym się szczerze dowiedzieć, jakie szanse ma mój tata na wyzdrowienie. Nie chce mnie martwić swoim problemem... Tata od wielu lat nosi aparat słuchowy, ma dziurę w membramie ? Nie znam się na tym zupełnie wybaczcie... Ostatnio dowiedział się że ma w uchu otwartą ranę i jak ropa dojdzie do mózgu to będzie z Nim koniec... Ostatnio też powiedziano mu że nie można nic z tym zrobić. Chciała bym się dowiedzieć czy to prawda ? Dziś ma kolejną wizytę... Cała drżę ze strachu i nie mogę zasnąć. Boje się że usłyszę ile życia Mu jeszcze zostało... Wiecie coś może na ten temat ? Z góry dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź.
napisał/a: Peter 2014-02-28 10:49
Skąd takie informacje? Od lekarzy? Chyba nie...
Takie stany się leczy. Jak potrzeba, to wykonuje się zabieg i drenuje. Do tego celowana antybiotykoterapia. Chyba, że są jakieś przeciwwskazania, o których nic nie piszesz.
napisał/a: Załamana88 2014-02-28 16:36
Tata dostał recepte na to ucho. Chyba jedynym przeciwwskazaniem jest Jego wiek 62 lata.

Nie potrafię rozczytać tej recepty...

Mogę komuś przesłać skan tej recepty. Jestem ciekawa czy po zastosowaniu tych leków będzie jakaś poprawa...
napisał/a: Peter 2014-03-05 15:13
Jak lekarz przepisał leki, to należy je stosować. Receptę z pewnością rozczyta farmaceuta.