otarcie?

napisał/a: pykkpykk 2013-10-06 16:12
Witam, od ponad 10 miesiecy jestem w zwiazku, regularnie sie kochamy bez prezerwatyw. zauwazylem ze po stosunku, napletek jest zaczerwieniony, nie sa to jakies plamki krostki, wyglada to tak jakbym sobie obił lub otarl grzybka. nie boli nie szczypie, zawsze to znikalo po jakims czasie. Kilka dni temu mielismy wolne. pozwolilismy sobie na dluzsza zabawe ( 6 godz.) Tym razem zaczerwienienie bylo znacznie wieksze jakby siniaki male lub otarcie, lecz to w cale nie boli, do tego lekko wysyszyla mi sie skora na napletku ;/ nie wiem co robic ... moze to wina wody? zbyt wrazliwej skory? za małe nawilzenie? jakos boje sie z tym isc do lekarza... kiedys bylem u urologa na wizycie kontrolnej, mialem delikatnie zaczerwieniona cewke to powiedzial mi bym obserwowal czy stan zapalny sie powieksza i tyle.
napisał/a: ~Anonymous 2013-10-08 14:02
Zbyt dlugotrwaly seks jak i zbytnia jego intensywnosc moze prowadzic do takich dolegliwosci ,zlagodzenie pieszczot powinno pomoc zalagodzic problem tym bardziej jesli wystepuje nadwrazliwosc penisa.
Podczas dlugotrwalego seksu mozne takze wystapic nadmierna suchosc dlatego warto wtedy zastosowac srodki nawilzajace nawet i solidnie;)