Ostrzykiwanie kręgosłupa lekiem Zeel T Heel

napisał/a: grazyna99951 2012-01-24 22:08
Prawie 10 miesięcy temu rozpoczęłam wątek o tym właśnie tytule. Pomyślałam, że mogę komuś pomóc, dzieląc się swoimi uwagami po zastosowaniu przez lekarza tej właśnie metody na moje dolegliwości (prawdopodobnie rwę kulszową). Zabiegi ostrzykiwania kręgosłupa pomogły mi mniej więcej po tygodniu od ostatniego zabiegu. Ból do tej pory nie powrócił.Jest to ponoć metoda homeopatyczna (nigdy wcześniej nie dawałam wiary homeopatii) i jak się przekonałam - skuteczna. Lekarz, który wykonywał mi zabiegi jest moim lekarzem rodzinnym i również homeopatą. Dziś przypomniałam, że kiedyś tą samą metodą wyleczył mi bolący łokieć.
napisał/a: Peter 2012-01-27 11:53
Skuteczność tego preparatu podawana w okolice kręgosłupa jak i standardowo jako zastrzyk domięśniowy jest taka sama. Miała pani dużego farta, jeśli chodzi o lekarza, bo trudno jest uzyskać leczenie taką metodą. Typowym lekiem na problemy z kręgosłupem jest preparat tej samej firmy o nazwie Discus compositum także w postaci zastrzyków. Niestety, w Polsce obecnie niedostępny. Skuteczność tych preparatów sięga blisko 70-80% w przebiegu najczęstszych schorzeń kręgosłupa i układu narządu ruchu. Jednakże mało kogo to interesuje, ze względu na właśnie wspomnianą sceptyczność do takich preparatów. Przekonują się osoby co spróbują lub osoby, co im już nic medycyna konwencjonalna nie może zaproponować.