Ostry ból zęba

napisał/a: bloodyknife 2017-05-11 15:35
Witam, dzisiaj poszedłem do stomatologa z bólem dolnej siódemki. Ząb został rozwiercony po czym stwierdzono że nic z zebem się nie dzieje i dostałem skierowanie na rtg. Jednak datę kolejnej wizyty mam za 10 dni, a ząb boli i skutecznie utrudnia mi życie. Do tej pory pomaga mi paracetamol 500, ale wiem że nie powinienem go brać tak długo i boję się że z czasem ból się nasili. Potrzebuję leku który mógłbym stosować do czasu kolejnej wizyty, z góry dziękuję za pomoc.
napisał/a: piotrosiama 2017-05-12 04:15
Zrób jak najszybciej ten rtg i ze zdjęciem do lekarza. Nie czekaj tych 10 dni tylko idź wcześniej - to niekoniecznie musi być ta 7.
napisał/a: Babydream 2017-05-23 09:47
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym zdjęcie panoramiczne , wgl zmieniłabym gabinet , bo to ,ze tak lekarz powiedział to tylko moim zdaniem świadczy o jego niekompetencji . Ja swoje z zębami przeszłam i jezeli masz ostry ból toja bym nie zwlekała . Moze psuje sie od korzenia , to jest jeszcze gorzej :/ Nie wiem skąd jesteś ale ja np leczyłam i usuwałam zęby w Centrum stomatologicznym Demed w Warszawie . Bardzo dobry lekarze tutaj są . Kiedyś trafiłam z zębem pod ropą ;/ Dostałam antybiotyk. Ty pewnie tez dostaniesz .a nawet musisz bo na bank masz infekcje bakteryjną i żeby cokolwiek zrobic musza Ci to najpierw wyleczyć ./ Troche się naczytałam o bólach zebów , stanach zapalnych . W sumie tak na maksa cierpiałam z powodu bólu zęba z 4 razy .