Ostry ból pachwiny

napisał/a: Tatiana01992 2013-10-20 21:19
Witam mam dość nietypowe pytanie albowiem mam taki problem że przy dotknięciu pachwiny po lewej stronie odczuwam ból to jeszcze nie jest takie niepokojące najbardziej niepokoi mnie to że nie jestem w stanie wyprostowanej ponieważ ten ból bardzo sie nasil i promieniuje aż do połowy uda co może to powodować pomóżcie
napisał/a: Dziurawiec 2013-10-26 22:02
Miałem przeraźliwy ból pachwiny przez około miesiąc czasu. Nie bolało to non stop, ale wystarczyło, że, np. źle stanąłem to przeszywał mnie okropny ból w okolicach pachwiny i ból promieniował...
Ból pojawił się na treningu. Po tygodniu od pojawienia się bólu udałem się do lekarza rodzinnego, który mnie skierował na prześwietlenie stawu biodrowego.
Na prześwietleniu wykazało jakieś zmiany. Radiolog powiedział, że ból jest spowodowany tymi zmianami.
Z opisem udałem się do ortopedy. Po powiedzeniu ortopedzie, że urazu nabawiłem się na treningu podczas rozciągania. On spojrzał na opis radiologa i rzucając je na biurko, powiedział co mi dolega (niestety nie pamiętam co to było). Powiedział, że taki ból może być do miesiąca czasu. Po miesiącu samo przeszło tak jak ortopeda powiedział. Bez lekarstw i smarowania maściami.
To mój przypadek. U Ciebie może być coś innego, np. kręgosłup. Radzę udać się do lekarza rodzinnego z prośbą o skierowanie do ortopedy. On pokieruje dalej, np. na prześwietlenie RTG lub rezonans magnetyczny.