Ostry ból jądra i prawego boku

napisał/a: wildraven 2014-05-14 06:12
hej, bardzo proszę o pomoc - dwa dni temu rano nagle obudziłem się z silnym bólem prawego jądra oraz podbrzusza. odwiedziłem różnych lekarzy, w tym interniste, chirurga w szpitalu i urologa,który zrobił usg i wykluczył skret jader itp. nie mam jakiegos obrzeku, ani zaczerwienienia. podobno mam mala torbiel, zapalenie najadrza ale to "nieistotne".

ból pojawil sie mimo iz od kilku dni biore antybiotyk Rovamycine (infekcja gornych drog oddechowych)

urolog zapisal Unidox, jednak gdy sie dowiedzial o braniu rovamycine to nie kazal brac.

lekarz rodzinny powiedzial, abym odstawil rovamycine i zaczal brac unidox. ból wieczorem zmalał.

wczoraj w nocy (po 5) obudziłem się z silnym bólem prawego jądra, wzialem tabletke przeciwbolowa (nurofen) i po chwili przestało bolec, spokojnie zasnalem. przez caly dzien raczej mnie bolalo, w srodku dnia wzialem apap.

dzisiaj w nocy, dwie godziny temu obudziłem sie kolejny raz z silnym bolem prawego jadra. szybko poszedlem znów po nurofen. po chwili ból w jądrze trochę zmalał, natomiast pojawił się nowy, niesamowicie silny ból Z TYŁU PRAWEGO BOKU, w okolicach biodra. ból był niesamowicie silny, myslalem, ze zaraz wezwe karetke, jednak po ok 5-10 minutach tabletka chyba zaczela dzialac bo bol zniknal.

prosze, powiedzcie mi, co moze byc przyczyna? odwiedzilem dwa dni temu wielu lekarzy i nikt nic nie wiedział. dodam, ze przez całe dni mam gazy, odbija mi sie czasem, slysze bulgotanie w klatce i brzuchu. nie moge lezec na lewym boku bo czuje bol. mialem 1-2 lata temu wykonane badanie usg, mam problemy z pecherzykiem zolciowym (kamica), jednak gdyby to bylo to, to bol bylby pod zebrem, a nie przy biodrze.

prosze, doradzcie cos