Ostroga piętowa.

napisał/a: stivi 2011-01-28 13:53
2 lata temu zakończyłem swoją karierę piłkarską i to chyba po tym mi zostało. Co prawda, czytałem o tym na google, ale ta narośl powinna mnie boleć, a tak wcale się nie dzieje i nie wiem jak ją wyleczyć, czy w ogóle to jest ostroga piętowa. Jedyne w czym mi to przeszkadza to aspekt estetyczny. Niestety nie mam mozliwosci umieszczenia zdjecia.
napisał/a: piotrosiama 2011-01-28 14:18
Daj fotkę na forum zobaczymy czy to ostroga - inaczej nie da się ocenić.
napisał/a: stivi 2011-01-28 16:48
nie mam mozliwosci wstawiania na forum zdjec jako nowy uzytkownik, wysylam link na priv
napisał/a: stivi 2011-01-28 17:36
Przez PMa tez nie mozna wysylac, ale ja mam inne pytanie, czy tą ostrogę mozna leczyc jakos domowymi sposobami? Jakies masci, tabletki?
napisał/a: piotrosiama 2011-01-28 17:49
Sprawdż pw.
napisał/a: eliana2 2011-09-09 12:13
Sama nie mam ostrogi, ale może Wam pomogę. Pracując dla marki MBT, dowiedziałam się, że buty tej marki są stworzone dla ludzi cierpiących na ostrogę piętową. Jeśli jeszcze nie widzieliście butów MBT, sprawdźcie w Internecie- są bardzo charakterystyczne poprzez swoją półokrągłą podeszwę- jej główny element to Sensor Masai. Dzięki temu niwelowany jest duży nacisk na pietę podczas chodzenia. Dlatego osoby z ostrogą odczuwają niesamowitą ulgę, chodząc w MBT. Ciężar ciała płynnie przechodzi z pięty na palce- tzw. ruch rolujący. Pomijając ostrogę, chodzenie w tych butach przynosi jeszcze inne pozytywne rezultaty. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, piszcie. Pomogę!
napisał/a: ewcia221 2011-09-11 21:28
A co to jest dokladnie ostroga pietowa?