ostre zapalenie ucha , ostre zapalenie zatok

napisał/a: darek 25 2007-08-09 09:55
czesc , połtorej tygodnia temu zatkalo mi sie lewe ucho (jak kichłem no na 2 sekundy sie odetkało) ale wszystko zaczelo sie z niedzieli na poniedziałek , obudzilem sie o 3 w nocy i czulem jakbym miał grype i do tego bolalo mnie te lewe ucho wenątrz , rano poszedlem do pracy i dokladnie o godzinie 7:30 zaczoł sie koszmar silny ból obydwu uszu do tego silny bul gardla niewytrzymalem i zwolnilem sie wzilem 2 tabletki przeciwbule , pomogly lekko na 2 godziny i pojechalem do lekarza laryngologa , okazalo sie ze mam ostre zapalenie uszu , ostre zapalenie zatok , i do tego grypa , mam przepisane antybiotyki i inne leki , krople itp. ale niepokoi mnie ze ledwie slysze , ciagle mi piszczy w uszach , jak mowie to siebie slysze , telewizor musze miec na fuul zeby cos uslyszec , i to mnie bardzo niepokoi , prosze o pomoc jak to dlugo bedzie trwać ?????

pozdrawiam darek
napisał/a: nana203 2007-08-10 11:57
Objawy utrzymują sie do 2 tygodni.Czasami po leczeniu trzeba iść na przepłukanie ucha.
napisał/a: darek 25 2007-08-11 19:02
no wsumie ponad 2 dygodnie nie slysze na lewe ucho , na prawe z tydzien i nic mi nie przechodzi , telewizor ogladam na fuul a ledwie slysze i do tego dzwiek jest w postaci fałszu ,bylem ponownie przed wczoraj u ralyngologa i kolejne leki mi przepisala ale dalej nic ???

leki posiadam :
clarinase
forcid 625
trilac
buderhin - areozol do nosa
dicortineff - krople do ucha
otrivin - areozol do nosa
atecortin - krople do ucha